אוטובוס עלה באש: פקקים בכביש מספר 1

שעת העומס הלא פשוטה גם כך לנהגים בכביש ירושלים-תל אביב הפכה היום לעמוסה עוד יותר. אוטובוס שהתלקח ועלה באש גרם לעומסי תנועה בשני הכיוונים. האירוע החריג משך לא מעט תשומת לב מנהגים שהעבירו לנו גם תמונות מהמקום

האוטובוס התקלח באמצע כביש מס' 1 (חדשות 2)

שעות הערב המוקדמות בכביש מספר 1 ידועות כשעות עמוסות במיוחד, והיום ציפתה לנהגים הפתעה לא נעימה - אוטובוס שעלה באש מסיבה שעדיין איננה ברורה הצליח לסקרן רבים וגם לגרום לפקקי תנועה גדולים.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטפרו לחדשות 2 באינטרנט

גם דקות ארוכות לאחר שהתלקח האוטובוס עדיין הורגשו עומסים כבדים בכביש מספר 1 מכיוון גנות ועד לשפירים, ובכיוון ההפוך מנתב"ג לשפירים. עם זאת, הובהר, איש לא נפגע באירוע.

הסיבה הייתה התלקחות האוטובוס בנתיב המהיר בציר התנועה המרכזי. מאמצי הכיבוי הצליחו לגרום לעומסים גם בנתיבים הסמוכים בכביש המהיר, כך עדכנו באגף התנועה הארצי של המשטרה.

לפני כחודש וחצי: אוטובוס חיילים נשרף בכביש מס' 1

נהגים תיעדו את האש באוטובוס (אבי קשמן, המייל האדום)

בחודש ינואר האחרון, אוטובוס חיילים שעשה דרכו לירושלים עלה בלהבות בכביש מספר 1, סמוך למחלף שורש. למרבה המזל לא נפגע איש, אולם כלי הרכב נשרף כליל. עד להשלמת פעולות הכיבוי שותקה התנועה בציר, ובמקום השתרכו עומסי תנועה כבדים.

"הייתי בדרך לעבודה כשפתאום כל התנועה עצרה ועשן סמיך כיסה את כל האזור", סיפר אז לחדשות 2 באינטרנט גיא, תושב אזור המרכז. "החיילים הורדו לצד הכביש והתבוננו, די משועשעים, באש שכילתה את האוטובוס. אחרי כ-20 דקות נותר ממנו רק שלד מפויח והתנועה השתחררה".