עובדי ביקורת הגבולות בנתב"ג פתחו בשביתת פתע

עומס כבד נרשם בנתב"ג בעקבות עיצומים של עובדי משרד הפנים, שהאטו את קצב עבודתם. הנהלת רשות שדות התעופה טוענת כי העובדים נקטו בצעד ללא הודעה מוקדמת: "אנו רואים בחומרה את ההתנהלות הפרועה והבלתי אחראית". כעבור שעה חידשו העובדים את עבודתם, אך זמן קצר לאחר מכן שוב נקטו עיצומים

שוב שביתת פתע בנתב"ג: הנהלת רשות שדות התעופה הודיעה כי עובדי ביקורת הגבולות של משרד הפנים פתחו היום (שלישי) בשביתת פתע "ללא הודעה מוקדמת ובניגוד להסכמים עמם". כעבור קצת יותר משעה שבו העובדים לעבודתם - ואז שוב נקטו עיצומים.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

"עובדי ביקורת הגבולות של משרד הפנים החלו להאט את עבודתם ולקיים שביתה איטלקית", נמסר מהנהלת רשות השדות התעופה.

"מדינת ישראל עושה מאמצים לשיקום ענף התיירות והתעופה האזרחית ויש מי שלא בפעם הראשונה מחבל במאמצים אלה", אמרו בהנהלה. "אנו רואים בחומרה את ההתנהלות הפרועה והבלתי אחראית של עובדי משרד הפנים בנמל התעופה בן גוריון". 

נתב"ג: שביתה בביקורת הגבולות, ארכיון (עזרי עמרם)

לפני כחודשיים פתחו עובדי המכס ומשרד הפנים בעיצומים בנמל התעופה בן גוריון - באופן פראי וללא התרעה מוקדמת. כתוצאה מכך עוכבו מאות נוסעים שביקשו להיכנס לארץ והורגשו עומסים גדולים.

כעבור שעה חידשו העובדים את עבודתם, אך זמן קצר לאחר מכן שבו ונקטו עיצומים. גורמים במכס מסרו אז כי העיצומים הם בהוראה מההסתדרות כחלק מההזדהות עם המאבק הכללי לרפורמות במשק.