אפשר להכין את המצלמות: מסי וברצלונה מגיעים לישראל

אוהדי הכדורגל הישראלים יכולים כבר לפתוח יומנים ולרשום את התאריך - 31 ביולי. מחר ייפגש הנשיא פרס עם נשיא מועדון הפאר הקטלוני סנדרו רוסיי והשניים יכריזו על הקמת פרויקט ייחודי למען קידום השלום דרך הספורט, במסגרתו תגיע קבוצת הכדורגל המדוברת בעולם למשחק ראווה

לאו מסי - ישחק בישראל בקיץ? (אימג'בנק - gettyimages)

חובבי הכדורגל בישראל כבר יכולים להתחיל להתרגש: ברצלונה תגיע לשחק בארץ בחודש יולי. נשיא הקבוצה סנדרו רוסיי יגיע מחר לישראל כדי להיפגש עם הנשיא פרס ולהכריז על פרויקט ייחודי למען קידום השלום, שבמסגרתו יגיעו כוכבי מועדון הפאר הקטלוני ובראשם ליאו מסי למשחק ראווה.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

פרס ייפגש מחר בשעה 18:00 בכפר המכבייה עם רוסיי, העומד בראש המועדון שזכה בשנים האחרונות בכל תואר אפשרי וכבש לבבות של מיליוני אוהדים בכל רחבי העולם. בתום הפגישה צפויים השניים להכריז על פרויקט ייחודי למען קידום השלום דרך הספורט, בין ישראל, הפלסטינים ומועדון "בארסה".

רוסיי, שמגיע לראשונה לביקור בישראל וברשות הפלסטינית יחד עם סגנו חביאר פאוס, פרסם אמש הודעה מטעמו בה נאמר כי "בארסה רוצה לתרום את תרומתה הצנועה לבניית גשרים של הבנה והרמוניה בין העם הישראלי והפלסטיני באמצעות ספורט וחינוך".

לא רק מסי: גם רונאלדו ישחק בישראל בחודש הבא

האישור הסופי לקיומו של משחק הראווה של ברצלונה בישראל יינתן כבר במהלך ביקורו של רוסיי בישראל, שיקיים מסיבת עיתונאים משותפת עם פרס. כפי שכבר עשה בעבר, הנשיא עשוי להעניק את חסותו ל"משחק השלום", כפי שיוגדר.

אגב, גם אוהדי ריאל מדריד ובמיוחד מעריציו של כריסטיאנו רונלדו לא צפויים להיות מאוכזבים. בחודש הבא יגיע הכוכב הפורטוגלי יחד עם נבחרת הכדורגל של ארצו לארץ ויתמודד מול נבחרת ישראל במסגרת מוקדמות המונדיאל.