עד סוף היום לא יחולקו דוחות חניה

הסתדרות המעו"ף צפויה להכריז בקרוב על סכסוך עבודה בעקבות מבוי סתום במשא ומתן שמתנהל בימים אלה על זכויות עובדיה. בשל כך היא מקיימת אסיפות הסברה באגפי הפיקוח שגרמו להפסקת חלוקת דוחות החניה מהשעה 13:00 ועד סוף היום

הפקחים לא עובדים היום, ארכיון (חדשות 2)

בשורה לנהגים ברחבי הארץ: יו"ר הסתדרות המעו"ף (מינהל עובדימשק ופקידים), ארנון בר דוד, הורה היום לוועדי העובדים בשלטון המקומי, המועצות האזוריות ובשלוש הערים הגדולות - תל אביב, חיפה וירושלים לקיים אסיפות הסברה בכלל אגפי הפיקוח במדינה. המשמעות: פקחי העיריות בכל הערים יפסיקו לתת דוחות החל מהשעה 13:00 ועד לסוף היום.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

ההחלטה לקיים את האסיפות התקבלה בעקבות מבוי סתום במשא ומתן שמקיים השלטון המקומי באשר לתשלום תוספת ניהול לעובדים ברשויות המקומיות שנקלטו לעבודה החל מחודש מרץ 1999.

הסתדרות המעו"ף אף הודיעה כי בכוונתה להכריז בימים הקרובים על סכסוך עבודה בנושא. בחודש מאי 2012 חתמה ההסתדרות עם המרכז לשלטון מקומי על הסכם המסדיר ומעדן את תנאי העסקתם של העובדים ברשויות המקומיות. בהסכם נקבע כי לעובדים המועסקים החל משנת 1999 מגיעה תוספת ניהול ואתה יקבלו רטרואקטיבית משנת 2012 והקריטריונים לקבלת התופסת יסוכמו בהסכם נפרד.

"לא ייתכן שהמרכז לשלטון מקומי חותם על הסכם מחד ומאידך מתנער מהיישום שלו", אמר היום יו"ר הסתדרות המעו"ף ארנון בר דוד. "כינסתי היום את ועדי העובדים והיום נקיים אספות הסברה באגפי הפיקוח ברשויות המקומיות ברחבי המדינה. אנו אף הגשנו בקשה לוועדת תיאום וביצוע בנוגע להכרזת סכסוך עבודה".