תל אביב: המפכ"ל דנינו היה מעורב בתאונה

נהגו של קצין המשטרה הבכיר פגע בשעות הצהריים ברוכב קטנוע בעת שדנינו, שלא נפגע באירוע - ישב במושב האחורי. הרוכב, שנפגע קל, פונה לטיפול בבית החולים איכילוב שבעיר

למפכ"ל שלום. דנינו (חדשות 2)

מכוניתו של מפכ"ל המשטרה הייתה מעורבת בצהריים בתאונת דרכים קלה בעת שרב-ניצב דנינו היה בתוכה. המפכ"ל לא נפגע, אך רכבו ניזוק קלות. רוכב הקטנוע לעומתו נפצע קל ופונה לטיפול. בוחני התנועה בודקים כעת את נסיבות התאונה.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

התאונה התרחשה לאחר פגישה שקיים המפכ"ל עם יושב-ראש ההתאחדות לכדורגל אבי לוזון על תופעת האלימות והגזענות במגרשים. מכוניתו של רב-ניצב דנינו התנגשה בקטנוע ברחוב קיבוץ גלויות בתל אביב. רוכב הקטנוע נפצע קל והועבר לטיפול בבית החולים איכילוב.

גורמי משטרת התנועה בודקים אם מכוניתו של מפכ"ל המשטרה רב-ניצב דנינו או הקטנוע בו התנגשה נכנסו לצומת באור אדום. רוכב הקטנוע שנפצע קל באירוע, טוען כי נכנס לצומת באור ירוק, והמכונית שהתנגשה בו, שרק מאוחר יותר התברר לו שזוהי מכוניתו של המפכ"ל, ניסתה לחצות את הצומת ברמזור אדום. המשטרה מדגישה כי נהג הקטנוע עדיין לא מסר עדות, ולפי שעה אין ביסוס לטענתו.


בפגישה בין מפכ"ל המשטרה ללוזון, שנקבעה על רקע פרשת הגזענות וההסתה בקרב האוהדים הקיצוניים של קבוצת הכדורגל בית"ר ירושלים, השתתפו גם גורמים מפרקליטות המדינה.


"עונת הכדורגל הזו תיכנס להיסטוריה ככזו שבה עלינו מדרגה במאבק בגזענות ובאלימות - כך הנחיתי את כל המפקדים", אמר דנינו. "הפעילות המשטרתית תהיה על בסיס הערכת מצב, אין לנו כוונה לשנות את ההסדרים אליהם הגענו בנוגע לניהול האזרחי של המשחקים", הוסיף.


"העבודה בשכר של השוטרים תפוקח ותבוקר ברמה הארצית, זאת על מנת שלא לחרוג מן הנדרש ובכדי לא ליצור נטל בלתי סביר על הקבוצות", הסביר המפכ"ל, והוסיף כי סוגיית המורחקים ממגרשי הכדורגל מבוקרת ומפוקחת ברמות הגבוהות ביותר. כמו כן, המפכ"ל ביקש להאיץ את התקנת האמצעים הטכנולוגיים והמצלמות במגרשים.