יאגו ושיר מאוהבים - האריות בספארי מחרימים

מיוחד ליום האהבה: האריה הצעיר יאגו החליט לוותר על הנהגת להקת האריות בספארי - רק כדי להעניק חום ואהבה ללביאה המבוגרת שיר, שננטשה על ידי חברותיה הלביאות האחרות. מעשה הידידות האמיץ הסתיים בסיפור אהבה אמיץ בין אריות, שנותרו לבד אבל ביחד בתא שלהם בגן החיות

האהבה מנצחת. יאגו ושיר (דוברות הספארי ברמת גן)

גם בספארי יודעים להפיק טלנובלה - ובמיוחד ל"וולנטיינ'ז דיי". סיפור אהבה יפה בין לביאה מבוגרת לאריה צעיר, הסתיים בחרם ונידוי של כלל האריות בספארי ברמת גן. סיפור אהבתם של האריה הצעיר יאגו והלביאה שיר, הפך במהרה לשיחת היום בספארי. עשור שלם מפריד בין יאגו בן ה-8 לשיר בת ה-18, שנחשבת ללביאה מבוגרת למדי. עקב גילה המתקדם, התנכלו לה יתר חברותיה הלביאות והותירו אותה בודדה במשך שנה תמימה. אלא שיום אחד החליט יאגו הצעיר, מנהיג להקת האריות, לוותר על הכתר כדי לתת לה כתף ולתמוך בה - ומקרוב מאוד.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

שיר הלביאה הגיעה לספארי יחד עם חברתה סיוון מדנמרק הרחוקה. עד מהרה, סיוון הפכה לשליטת השבט, שהחלה להתנכל לשיר ולא הסכימה לקבלה ללהקה. ההתנכלויות של סיוון חוקו על ידי שאר הנקבות שעשו כדברי השליטה. מעשים אלה הותירו את שיר בודדה, עד שלאחר זמן מה היא סירבה לצאת מתא הלילה שלה אל החצר. לאחר לא פחות משנה של התעלמות ובדידות נוראה, מצאה שיר נחמה בין טלפיו של מנהיג הלהקה - האריה הצעיר יאגו.

החליפו שאגות והתלטפו שעות ארוכות

הידידות בין שיר ויאגו התחלפה בחברות קרובה במיוחד בלילות, בתאי השינה. הם החליפו ביניהם שאגות שהיוו את תחילתו של הקשר האמיץ, שלמרבה הצער, עתיד להפריד בינם לבין יתר הלהקה לעד. יום אחד, החליט יאגו בצעד מתריס שלא לצאת כבכל בוקר אל החצר. הוא נשאר בתאו להחליף שאגות עם שיר - ובכך סימן ללביאה הבודדה שהוא מקריב את הנהגתו כדי להיות עמה.

הצוות המטפל בספארי, שהתרגש מהמחווה האמיצה של יאגו, החליט לאחד בינו לבין שיר: "המפגש המיוחל היה מרגש מאוד", סיפרה נטע גואטה, המטפלת האישית של האריות לחדשות 2 באינטרנט. "אני יכולה להעיד שהשניים התחככו והתלטפו שעות ארוכות", הוסיפה נטע בחיוך. מאז, זוג האריות מתבודד מלהקתו - אבל נמצא ביחד. בספארי אף הגדילו לעשות והחליטו להקצות עבורם חצר אישית כדי שיוכלו לבלות מחוץ לתא הלילה.