הראל הקטן ינותח בחו"ל, אמו בחודש תשיעי נפרדת בנתב"ג

הראל דבו, בסך הכל בבן חמש, סובל מסרטן נדיר - כשהטיפול היחידי שיכול להציל את חייו ניתן בבית חולים בפילדלפיה. אמו ,אביגיל, נמצאת בחודש התשיעי להריונה ולכן לא יכולה להתלוות אליו. אמש, בנמל התעופה, הם נאלצו להיפרד - בתקווה שייפגשו שוב בקרוב

בחודש תשיעי, כשהיא עומדת ללדת בכל רגע, ליוותה אביגיל דבוש את בנה הבכור הראל, בן חמש, לנמל התעופה - אך אינה יכול לטוס עמו. הראל ואביו שי, ממריאים לפילדלפיה, לעבור טיפול נסיוני בבית חולים יחיד בעולם שבו ניתן טיפול ניסיוני לסרטן מסוג נוירובלסטומה - סוג נדיר של המחלה שבו חלה הראל לפני כשנתיים וחצי.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

"אני אתפלל בחדר הלידה רק עבורו", אמרה האם. "רק שיהיה בריא", הוסיפה, אך הבטיחה כי בתום הלידה הצפויה - תצטרף אל בעלה ואל בנה בארצות הברית.

הראל ואביו (חדשות 2)

בערב התרמה מיוחד שנערך בעיר באר שבע, ש"אימצה" את הראל, הצליחו לגייס עבורו כ-300 אלף דולרים, אך עדיין חסרים כ-100 אלף דולרים להשלמת התהליך. "חשוב לתרום, עוד לא הגענו אל היעד", אמרה אחת ממתנדבות עמותת "להושיט יד", המגייסת את הכספים עבור טיפולו הניסיוני של הראל. "קורע את הלב לראות את אביגיל. נעמוד לצידה בחדר הלידה".

חיבוק אחרון לפני הטיסה. הראל ואמו (חדשות 2)

בשער ההמראות, אביגיל כבר חייבת להיפרד מהראל, והשאלה הגדולה שמרחפת מעל היא מתי ייפגשו בשנית? "תמיד יש מחשבות רעות", אמרה. "אבל הראל לא מפחד, הוא גיבור אמיתי", סיכמה האם וחיבקה את בנה חיבוק אחרון - לפני הטיסה.

לתרומות עבור הראל דבוש: עמותת "להושיט יד" - 03-9090882