פרסום ראשון: דרעי ביקר את אפל בכלא

אריה דרעי שב היום לכלא מעשיהו – הפעם כחבר כנסת. דרעי מיהר לנצל את זכויותיו כנבחר ציבור וביקר את ידידו דודי אפל המרצה בכלא עונש של שלוש שנים וחצי מאסר לאחר שהורשע במתן שוחד

ח"כ אריה דרעי מכיר היטב את כלא מעשיהו, והיום הוא שב לשם, הפעם כמבקר. חבר הנהגת ש"ס הגיע לכלא בכדי לבקר את ידידו, איש העסקים דודי אפל, המרצה עונש מאסר של שלוש שנים וחצי. ודרעי לא הבכיר הראשון שעושה זאת - מתברר כי מאז שאפל החל לרצות את עונשו, לפני כחצי שנה, הספיקו לבקר אצלו כבר שלושה שרי ממשלה.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

אפל, המרצה את עונשו באגף התורני של בית הסוהר יחד עם נשיא המדינה לשעבר משה קצב, נפגש עם דרעי במשרדי הנהלת כלא מעשיהו. דרעי לא היה מוכן להתייחס היום לביקור שקיים.

דודי אפל הורשע בשנת 2010 בעבירות של מתן שוחד לראשי העיריות בגבעת שמואל ולוד, ולפקיד בכיר במינהל מקרקעי ישראל. הוא נידון למאסר של שלוש שנים וחצי ונקנס במיליון שקלים. הוא החל לרצות את עונשו בחודש אוגוסט בשנה שעברה.

אריה דרעי הורשע בשנת 1999 בעבירת שוחד אחת, שלוש עבירות מרמה והפרת אמונים, וקבלת דבר במרמה בנסיבות מחמירות. לאחר ערעורו של דרעי נגזרו עליו שלוש שנות מאסר שהחל לרצות בשנת 2000 וקנס של רבע מיליון שקלים. הוא שוחרר מכלא מעשיהו לאחר כשנתיים, אחרי שהוחלט לקצר את מאסרו בשליש בזכות התנהגותו הטובה.