העביר את מסכת הנשימה לכלב – והציל אותו

החלטה אחת מהירה ובעיקר הרבה חמלה מצד מפקד כוח הכיבוי בקריית מוצקין הצילו את חייו של כלב מסוג גולדן רטריוור שנלכד בתוך דירתו שעלתה באש. נזק רב נגרם לדירה, אולם באורח נס בעלי הבית לא שהו בה בזמן פרוץ הדליקה

חמלה כנה: מפקד כוח כיבוי שהוזעק הבוקר לדירת מגורים בקריית מוצקין שעלתה באש, חילץ את הכלב המשפחתי ששהה בבית, ואף הסיר את מסכת הנשימה האישית שלו והצמיד אותה לפניו של הכלב.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת  

הבוקר בשעה תשע, הוזנקו לוחמי האש לדליקה שפרצה בדירת מגורים ברחוב מנחם בגין בקריית מוצקין. שני צוותי כיבוי הגיעו למקום עם סולם גבהים. כשהגיעו הכבאים לדירה השוכנת בקומה הרביעית, הם ראו שנגרם לה נזק כבד. באורח נס, בעלי הבית לא שהו בדירה בזמן פרוץ הדליקה, אולם הכלב המשפחתי - כן היה שם.

הכלב המבוהל הסתתר בדירה, ונמצא על ידי לוחמי האש במהלך סריקותיהם ברחבי הבית. הכלב, מסוג גולדן רטריוור, שאף כמויות כבדות של עשן וחולץ מהדירה.

מפקד הכוח, טפסר פיני סיסו, הסיר מעליו את מסכת הנשימה האישית שלו והצמיד אותה לפניו של הכלב. כך היה במשך דקות ארוכות, ועד שהכלב פונה למרפאת הווטרינר העירוני. בזכות החלטתו המהירה של טפסר סיסו ובזכות החמלה שגילה, חייו של הכלב ניצלו.