הערב: 700 שוטרים באצטדיון טדי

אצטדיון טדי הופך לשדה קרב: המשטרה תתגבר את אבטחת משחק הכדורגל בין בית"ר ירושלים לבני סכנין עם מאות שוטרים, חלקם סמויים, שיעצרו במקום כל אוהד שיקרא קריאות גזעניות. ביציע יישבו ויפקחו מקרוב: הבעלים גאידמק, ראש עיריית ירושלים ברקת וגם האמהות של שני השחקנים המוסלמים מצ'צ'ניה

לראשונה מאז הצתת מועדון הכדורגל בבית וגן, יעלו הערב על הדשא שחקני בית"ר ירושלים כשאיתם שחקני הרכש החדשים מצ'צ'ניה. במשחק שייערך באצטדיון טדי בירושלים, תשחק בית"ר נגד בני סכנין. בשל המתיחות שגם ככה קיימת בין שתי הקבוצות, ובעיקר בכדי למנוע ביטויי גזענות נוספים החליטה המשטרה להגביר את האבטחה הערב.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

יותר מ-700 שוטרים וסדרנים יאבטחו את המשחק הערב, חלקם יהיו גלויים וחלקם סמויים, זאת בכדי למנוע הפרות סדר. כל אוהד שיקרא קריאות גזעניות צפוי להיעצר במקום. "אני מעריך ומקווה שנראה כדורגל איכותי ונתמקד בכדורגל ולא בתופעות השליליות שראינו בשבוע שעבר", איחל ראש עיריית ירושלים ניר ברקת.

"השפיות חוזרת למועדון". ברקת (AP)
"ישנה התגייסות טוטאלית של כל המדינה", אמר ברקת. "גורמי השלטון, המשטרה, אפילו המועדון ו-99 אחוז מהאוהדים. אנחנו רואים מול העיניים את ההיסטוריה של בית"ר נכתבת מחדש. הקומץ הזה שחטף את המועדון דיבר בשמו, והתנהל כבשלו. אבל כעת השפיות חוזרת למועדון".

במקביל, ממשיכה המשטרה לחקור את הצתת המועדון ביום שישי. עדיין אין קצה חוט מיהם האלמונים שהציתו את המשרדים, והעלו באש גביעים וצלחות אליפות של המועדון.

יבוא במיוחד מרוסיה. גאידמק (חדשות 2)
בצל החששות מפני תקריות גזעניות ואלימות, מתכוונים להגיע הערב בכירים רבים לטדי, בכדי לפקח על הנעשה ביציעים מקרוב. מלבד ראש העירייה ברקת, צפויים להגיע גם בעלי הקבוצה ארקדי גאידמק שישוב מרוסיה ופמליה מיוחדת מצ'צ'ניה שתכלול בין היתר גם את האמהות של שני השחקנים המוסלמים.