גבר ואישה נהרגו בתאונה בצפון

רכב פרטי ומשאית התנגשו חזיתית בצהריים בכביש 805, בין המועצה האזורית משגב ליישוב יעד שבגליל המערבי. פרמדיקים של מד"א מצאו בזירה גבר ואישה פצועים ללא הכרה ונאלצו לקבוע את מותם. נהג המשאית נפגע קל

תאונה קשה בצפון: גבר ואישה בשנות ה-30 לחייהם נהרגו בהתנגשות חזיתית בין משאית לרכב פרטי בסמוך לצומת יבור שבגליל המערבי. לצוותי מגן דוד אדום שהגיעו למקום לא נותר אלא לקבוע את מותם. נהג המשאית, שנפצע קל, טופל במקום.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

התאונה התרחש סמוך לשעה 15:00, אז התקבלה קריאה במוקדי ההצלה על התנגשות שאירעה בין שני כלי רכב בכביש 805. למקום הוזעקו פרמדיקים של מגן דוד אדום, כשהם מלווים בכוחות גדולים של משטרת התנועה.

כשהגיעו צוותי ההצלה אל זירת התאונה, מצאו הפרמדיקים את הגבר והאישה פצועים ללא הכרה. לאחר מאמצי החייאה ממושכים הם נאלצו לקבוע את מותם במקום. נהג המשאית, שנפצע באורח קל - טופל במקום ותושאל בידי המשטרה, שפתחה בחקירת נסיבות התאונה.

אופנוען בן 40 נהרג בכביש 5

בתחילת השבוע נהרג גבר כבן 40 בתאונת דרכים במחלף התקווה בכביש מספר 5. הגבר, שרכב על אופנוע, נהרג לאחר שמשאית פגעה בו. פרמדיקים של מגן דוד אדום ממרחב ירקון שהגיעו למקום החלו בפעולות החייאה - שבסופן נאלצו לקבוע את מותו.

"ביצענו בו פעולות החייאה אך למרבה הצער הנפגע לא שרד, ומותו נקבע במקום", סיפר מאיר זרגריאן חובש בארגון הצלה גוש דן.