אילת ספוגה: גשמים, ברד והצפות בעיר

בשל הגשמים העזים שפקדו הבוקר את אילת וסביבתה ישנם כעת שיבושי תנועה בעיר. גם שדה התעופה האילתי נסגר בגלל הצפות. שוטרי מרחב אילת ואגף התנועה נמצאים בכבישים המוצפים ומכווינים את התנועה

אמנם המערכת החורפית הנוכחית נראית פחות אינטנסיבית ביחס לימים ששטפו אותנו לפני כחודש, אבל גם היום הגשמים היו מספיק חזקים בשביל לגרום לשיבושים בכבישים. העיר הדרומית אילת היא אחת המרוויחות - והנפגעות - מהגשמים.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק

כביש 90 נחסם היום לתנועת כלי רכב, סמוך לבסיס חיל הים, כיכר מרידיאן ורחוב דרבן בכביש המוביל לאזור בתי המלון בעיר, זאת בשל זרימת מים בכביש. כביש 12 נסגר גם הוא לתנועה בשל סחף, ביציאה המערבית מאילת. המשטרה מבקשת מציבור הנהגים להימנע מהגעה לאזורים אלו ולהשתמש בדרכים חלופיות.

כמו כן, גם שדה התעופה באילת נסגר לנחיתות והמראות לאחר שהוצף. רשות שדות התעופה פתחה את נמל התעופה בעובדה על מנת לאפשר את המשך הפעילות התעופתית לדרום הארץ.

בתוך העיר לא נרשמו פקקים חריגים, אולם דרומית לבסיס חיל הים בעיר קרס כביש. כוחות משטרה שהגיעו למקום מסרו כי אין נפגעים.

"סעו בזהירות". אילת, היום (פייסבוק משטרת ישראל)

עד כה ירדו בעיר אילת 11 מילמטרים של גשם ונרשם גם ברד. סופות הרעמים והגשמים צפויים להימשך גם בשעות הקרובות, וקיים חשש כבד כי הם יגרמו לשטפונות ונזקים נוספים. לכן, המשטרה שבה ומפצירה בנהגים לנסוע בזהירות.