מחאה באגד: נהגים ללא מדים

עובדי אגד מתכוונים לפתוח בצעדי מחאה בעקבות הכוונה לפטר 164 מהם מבלי לתאם עם הוועד. המהלך שמגובה על ידי ההסתדרות עשוי להיות אחד מבין רבים לקראת השבתה אפשרית בעוד שבועיים. הנהלת אגד: "מצפים לאחריות מהוועד"

לקראת שביתה? ארכיון (פלאש 90)

מחאת נהגי אגד עולה שלב: החל מהיום (שני) יחלו צעדים ארגוניים של עובדי החברה לקראת איום בשביתה כללית של כל קווי האוטובוסים באגד בעוד כשבועיים.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

המהלך מגובה לחלוטין על ידי ההסתדרות והוא מגיע במחאה על פיטוריהם הצפויים של 164 עובדים במהלך השנה הקרובה, מהלך שעל פי טענת ועד עובדי אגד לא תואם עמם כלל. דבר נוסף שעומד במרכז המחלוקת מלבד הפיטורים הוא דרישה של הוועד להחזיר שעות נוספות שנלקחו מהנהגים, כך לטענתם.

כבר מחר יחלו צעדי המחאה הראשוניים, במסגרתם יגיעו הנהגים ללא מדים רשמיים לעבודה, הם לא יפעילו את מערכות הג'י.פי.אס המאפשרות מעקב אחריהם. במהלך השבוע הקרוב הצעדים אף יוחרפו, לא יתוקנו תקלות באוטובוסים והנהגים יעכבו נסיעות, כל זאת לקראת השבתה כוללת של הקווים.

מהנהלת אגד נמסר בתגובה כי מדובר במאבק מנותק מהמציאות שמתעלם מהעובדה שבעשור האחרון לא פוטר אף עובד למרות שפעילות החברה קטנה משמעותית. אנו מצפים מהוועד לגלות אחריות ולהימנע מפגיעה בלתי מוצדקת בציבור הנוסעים.