פקק ענק בכביש 1 בגלל משאית תקועה

משאית שנתקעה בכביש 1 לכיוון ירושלים, באזור מחלף שורש, גרמה לעומסי תנועה חריגים בשעות הבוקר. נהגים רבים נתקעו בפקק במשך כשעתיים. ממשטרת התנועה נמסר כי גרר כבד מנסה לחץ את המשאית התקועה

עומס כבד בכביש 1 לכיוון ירושלים (חדשות 2)

משאית שנתקעה בצד הדרך בכביש מספר 1 לכיוון ירושלים, באזור מחלף שורש, גרמה הבוקר לעומסי תנועה כבדים מאוד במקום. נהגים שנתקעו בפקקי הענק התלוננו כי הנסיעה מתל אביב לירושלים ארכה יותר משעתיים.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק

מאגף התנועה במשטרה נמסר כי בשעה זו ישנם ניסיונות של גרר כבד לחלץ את המשאית התקועה מהציר המרכזי. "שוטרי התנועה עושים את המיטב על מנת להחזיר את התנועה לסדרה", אמרה רפ"ק גלית בן ברוך, דוברת אגף התנועה, לחדשות 2 באינטרנט.

נהג שנתקע בפקק אמר לחדשות 2 באינטרנט: "זה היה פשוט סיוט, לא ברור איך משאית אחת שנתקעת גורמת לכזה בלגן. צריך כבר למצוא פיתרון לבעיה החוזרת הזאת של משאיות תקועות שגורמות לעומסי תנועה בכביש 1".

במקביל, הורגשו הבוקר עיכובים משמעותיים בתנועת הרכבות באזור בנימינה, לאחר שבשעות הלילה התאבד גבר על המסילה, סמוך לקיבוץ החותרים. האיש נפגע ונהרג כתוצאה מפגיעת רכבת מעט לאחר השעה 3:00.

מרכבת ישראל נמסר כי האירוע קרה לפנות בוקר ובעקבות פעילות צוותי ההצלה וזק"א במקום, עוכבו רכבות הלילה באזור בנימינה. הפעולות בזירה נמשכו במשך שעתיים-שלוש בשל החשיכה והקושי של אנשי זק"א לסיים את עבודתם. העיכוב ביציאת רכבות הלילה ליעדן הביא לעיכוב נוסף בלוח הזמנים של יציאת הרכבות בשעות הבוקר.