צעיר חזר מבילוי במועדון, התעלף - ומת

ינאי הבר-צחור, מוזיקאי בן 26 מתל אביב, חזר לביתו לאחר בילוי במועדון ושכב לישון. זמן קצר לאחר מכן התעורר מכאבים, הודיע לחברתו שהוא עומד להתעלף ואז התמוטט ומת. "לא הגיוני שהוא מת ככה, ובידיים שלי", סיפרה חברתו ההמומה

מועדון לילה (AP)

ינאי הבר-צחור, די.ג'יי בן 26 מתל אביב, רק חזר לביתו מבילוי במועדון. זמן קצר אחרי ששקע בשינה, הוא התעורר מכאבים חזקים - התמוטט, ומת בפתאומיות מדום לב. כך מדווח הבוקר העיתון "ידיעות אחרונות".

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק

בת זוגו של הבר-צחור, הדס נעמן, הייתה עדה לרגעים הקשים. "הוא אמר לי שהוא עומד להתעלף - ואז פשוט התמוטט", סיפרה בדמעות. "האישונים שלו התרחבו והתחלתי לצרוח. לא יכולתי לעזור לו והזעקתי אמבולנס", תיארה את מה שאירע בדירתם.

פרמדיקים של מד"א שהגיעו לזירת האירוע ניסו להחיות את בן זוגה של נעמן במשך כשעה, אך לשווא. "לא הגיוני שהוא רק בן 26 ומת ככה פתאום בבית שלנו, בידיים שלי", אמרה נעמן.

בחור בריא שמת בפתאומיות

"הוא תמיד היה בחור בריא, אבל בחודש וחצי האחרונים הוא התלונן לפתע על כאבי גב חזקים שהקרינו לידיים", סיפר אחיו מיקי, שהוזעק אף הוא לדירה. "רק אחרי שהדס לחצה עליו, הוא הסכים ללכת להיבדק. ניסינו לעזור לו כל הכיוונים".

לפני חודשיים סבל ינאי גם מדלקת ריאות ולפני כשבוע וחצי מחום גבוה, כדי להתמודד עם הכאבים, נטל ינאי משככי כאבים רבים. במהלך הבילוי בסוף השבוע, שתה בירה אחת או שתיים.

"אחרי שהוא חזר הביתה, הוא לקח כדור נוסף נגד כאבים והלך לישון. כשהוא התעורר מהכאבים, לקח עוד שלשה כדורים - ואז אמר לחברה שלו שהוא עומד להתעלף - והתמוטט", המשיך לתאר האח מיקי.

"הרוק'נרול חייב לך הרבה"

הבר-צחור היה דמות מוכרת בסצינת הרוק העירונית. הוא עבד כמורה לגיטרה ותקליטן רוק במועדונים ואף שימש בעבר כשדרן בתחנת הרדיו "קול השרון". ביום שישי התעוררו חבריו של ינאי וניסו לעכל את הבשורה המרה. "הלכת צעיר, הלכת יפה. הרוק'נרול חייב לך הרבה", כתב אחד מחבריו על קיר הפייסבוק שלו.

בשעות הערב ארגנו עבורו אירוע זכרון בבר הקבוע בו היה נוהג לבקר. "כולם סיפרו עליו והרמנו כוסית לזכרו", סיפר אחיו. היום תבקש משפחתו לבצע נתיחה שלאחר המוות כדי לקבוע מה גרם לדום הלב שהביא למותו.