כבר לא רווקה: ציפי חוטובלי מאורסת

בגיל 34 נפרדת מי שהייתה הח"כית המבוקשת מחיי הרווקות. ציפי חוטובלי אמרה ביום רביעי כן לבן זוגה אור אלון, בוגר לימודי משפטים הצעיר ממנה בארבע שנים שמתגורר בגבעת שמואל. "הפעם זה רציני - אני שמחה לבשר שאור ואני התארסנו", כתבה חוטובלי בעמוד הפייסבוק וזכתה ליותר מאלף לייקים

מזל טוב גם מאיתנו. חוטובלי ואלון (פייסבוק)

כבר לא הרווקה הכי מבוקשת בכנסת: ח"כ ציפי חוטובלי תישבע ביום שלישי אמונים למדינת ישראל כאישה מאורסת, זאת שלאחר שהיא ובן זוגה - עורך הדין לעתיד אור אלון בן ה-30 החליטו למסד את מערכת היחסים ביניהם ולקחת אותה אל הצעד הבא.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק

עם צאת השבת פרסמה חוטובלי סטטוס בעמוד הפייסבוק שלה בזו הלשון: "הפעם זה רציני - אני שמחה לבשר שאור ואני התארסנו. תודה רבה לכל המאחלים :-)", בתוך דקות היא זכתה לשלל תגובות וברכות וגם ליותר מאלף לייקים.

מי שמכהנת כיושבת ראש הוועדה למעמד האישה בכנסת זכתה להצעת נישואין מהגבר שלה - ממש כמו פעם. לחדשות 2 באינטרנט נודע כי אלון כרע ברך כבר ביום רביעי, אך ההודעה על הצעד הדרמטי פורסמה היום לאחר שהורי הזוג נפגשו בפעם הראשונה אחרי כמעט חודשיים של זוגיות.

רמז על הצעד המשמח קיבלנו כבר לפני מספר שבועות בתכנית ארץ נהדרת, אז ליווה יובל סמו בתור "הישראלי המתלבט" את חוטובלי אל הפריימריז בליכוד. שם היא אמרה לו בחיוך: "כל זה הולך להשתנות". לתגובות הרבות שעורר המשפט הזה היא הגיבה בזו הלשון: "את הדברים בארץ נהדרת צריכים להילקח בעירבון מוגבל והרבה הומור".