זרקו לכלבים: הגורים ננטשו ונמצאו בתוך תיק בבת ים

בעליהם של ארבעה גורים שככל הנראה החליטו להיפטר מהם, הניחו אותם לבדם באמצע הרחוב. עוברי אורח הבחינו בתיק וחשדו שמדובר בחפץ חשוד, אלא שחבלני המשטרה שפתחו אותו נדהמו הצילו אותם

הכלבים שננטשו, היום (תנו לחיות לחיות)

הכלבים התגלו בתוך תיק: עוברי אורח שחלפו ברחוב מבצע סיני בבת ים הבחינו בתיק שחור גדול וסגור ברוכסן, שהונח על המדרכה באמצע הרחוב. התיק, שבעליו לא נראו בסביבתו, עורר חשד כי מדובר בחפץ חשוד - מה שהביא למקום במהרה חבלנים של המשטרה.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת  

כשהחבלן המשטרתי ניגש אל התיק על מנת לפתוח אותו הוא נדהם לגלות שהוא מתנועע. אחרי שפתח את הרוכסן, גילה בתוכו ארבעה גורי כלבים קטנים, בני כחודש וחצי, כשהם בריאים ושלמים. לכלבים, שככל הנראה ננטשו על ידי בעליהם, היה מזל גדול - זאת מכיוון שעל פי נוהלי המשטרה, יש לפוצץ תיקים חשודים.

אלא שהחבלן המשטרתי העירני שהגיע למקום הפגין תושייה, פעל במהירות והבחין בתנועה בתוך התיק. הוא מיהר להוציא ממנו את הכלבים הקטנטנים, שהוכנסו אליו ללא מזון או מים והעביר אותם לידי רשויות העירייה.

הווטרינר העירוני של בת ים, ד"ר אורי צרפתי, בדק את הגורים ונרתם מיד למשימה לאתר עבורם בית חם. בשלב זה נמצאה לגורים קורת גג שתגן עליהם מפני החורף הקר שבחוץ ומרפאה פרטית אף התנדבה לספק להם בדיקה נוספת.