זכו ב-16 מיליון שקל בלוטו: "לא נספר לילדים"

בני זוג ממרכז הארץ השקיעו 58 שקלים בטופס לוטו – וזכו ב-16 מיליון שקלים. למרות הסכום העצום הזוג, הורים ל-8, לוקחים את הזכייה בפרופורציות מפתיעות: "לא נספר לילדים, הם צריכים לעבוד בשביל להרוויח את לחמם". הם סיפרו כי ברצונם להשתמש בחלק מהכסף כדי לסייע למשפחות נזקקות

מיליונרים צנועים. אילוסטרציה (חדשות 2)

השקעה לא רעה לבני זוג ממרכז הארץ: ביום חמישי קנה הבעל טופס לוטו ב-58 שקלים בדוכן מפעל הפיס בעירו, ובהגרלה שנערכה בסוף השבוע זכה הטופס הזה ב-16 מיליון שקלים. בני הזוג, הורים לשמונה ילדים, אומרים כי אין בכוונתם לספר להם על דבר הזכייה וכי הם מתכוונים להשקיע חלק ניכר מהסכום לצדקה.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

"עיינתי במספרים שהופיעו באתר ועברתי שורה אחר שורה , לרגע אחד כמעט עזבתי את הטופס כיוון שהייתי בטוח שאין זכייה ורק לאחר שהגעתי לשורה האחרונה ראיתי שהמספרים תואמים, ספרה אחר ספרה", סיפר הבעל. "מיד ניגשתי לאשתי והערתי אותה מהשינה, אמרתי לה שזכינו בלוטו והיא לא האמינה. רק אחרי שבדקנו את הטופס שוב ושוב הבנו שזה אמיתי".

זוג הזוכים, בשנות ה-60 לחייהם, סיפרו שלא חסר להם דבר: "ברוך השם יש לנו כסף, אנחנו לא יודעים מחסור ולכן אנו רוצים עם חלק מהכסף לסייע לכמה משפחות שאנו מכירים, שזקוקות לעזרה ואף גורם ברשות בעירנו לא מסייע להם. מדובר במשפחות קשות יום, בעלות מוגבלויות קשות, שהלב כואב רק מלראות אותן".

קצת לילדים והרבה גמילות חסדים

בנוסף אמרו הזוכים, הורים ל-8 ילדים, כי אין בכוונתם לספר לילדיהם את דבר הזכייה. "הילדים שלנו קיבלו וימשיכו לקבל, אבל אנחנו רוצים שהם ימשיכו גם לעבוד כדי להרוויח את לחמם, שילמדו ששום דבר לא בא בקלות. הרי בסופו של דבר כל מה ששלנו יהיה שלהם, אנחנו לא ניקח שום דבר איתנו".

קשה שלא להתפעל מהצניעות בה לוקחים בני הזוג את הזכייה: "הכי חשוב מבחינתנו זה לסדר את הילדים, שנהיה שקטים ורגועים ובנוסף, בזכות הזכייה קיבלנו את האפשרות הנהדרת לעשות קצת גמילות חסדים, לעזור לכמה אנשים שזקוקים לעזרה שגם הם ירוויחו בפיס".