אלוני הבשן: בן 13 התחשמל ונפל מגובה רב

ילד בן 13 נפל מגובה של כשלושה מטרים ביישוב אלוני הבשן, לאחר שככל הנראה עלה על מבנה והתחשמל. פרמדיקים של מד"א שהוזעקו למקום העניקו לו טיפול רפואי ראשוני ופינו אותו לבית החולים באמצעות מסוק כשמצבו מוגדר בינוני עד קשה

צוותי מד"א בשטח, היום (דוברות מד"א)

אירוע קשה במושב אלוני הבשן שבצפון: ילד בן 13 טיפס בשעות אחר הצהריים (שבת) על מבנה המשמש כחדר חשמל במקום. הוא התחשמל לאחר שנגע בכבל מתח גבוה - ואז נפל מגובה של כשלושה מטרים.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק  

פרמדיקים של מד"א שהוזעקו למקום העניקו לו טיפול רפואי ראשוני ופינו אותו באמצעות מסוק לבית החולים תל השומר כשמצבו מוגדר בינוני עד קשה ובהכרה. כמו כן הוא סובל משברים מרובים בגפיים העליונות ופצעי כוויות בכפות ידיו.

הפינוי המוסק, היום (דוברות מד"א)

"כשהגענו ראינו ילד כבן 13 שוכב בהכרה מלאה לאחר שהתחשמל ונפל מגובה של כשלושה מטרים, הוא היה בהכרה מלאה וסבל מפגיעות בגפיים העליונות וכוויות קשות בכפות הידיים", סיפר פרמדיק מד"א עינב אסולין שהעניק טיפול לילד.

"חובש מד"א ופרמדיק שמתגוררים במושב והגיעו מיד למקום והחלו לטפל בו, הענקנו לו טיפול רפואי שכלל טיפול תרופתי קיבועים וחבישה והעברנו אותו למסוק שלנו שנחת בסמוך ופינה אותו בליווי אביו לבית חולים תל השומר כשמצבו מוגדר בינוני עד קשה ויציב".