מת מפצעיו תושב אשדוד שנפגע אנושות אתמול בשריפה בדירתו

בבית החולים תל השומר נפטר הערב גבר בשנות ה-50 לחייו, שבדירתו פרצה אתמול אש שגרמה לו לכוויות בכל חלקי גופו. מחקירת המשטרה עלה, כי הגורם לאסון היה סיגריה שאחז בידו, וככל הנראה נפלה על השטיח - וגרמה להתלקחותו

הפינוי, דקות אחרי האסון. אתמול (אשדודנט)

בבית החולים תל השומר מת הערב תושב אשדוד, בשנות ה-50 לחייו, שנפגע אתמול אנושות כתוצאה מדליקה שפרצה בדירתו. מחקירה ראשונית עלה, כי האש התלקחה כתוצאה מסיגריה שנפלה על שטיח - והציתה אותו.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

האירוע הקשה התרחש אתמול בשעות הצהריים, אז הוזעקו כוחות כיבוי והצלה לדירה וחילצו ממנה את הגבר, שנכווה קשות והובהל לטיפול בבית חולים. מחקירת המשטרה עלה כי סיגריה בוערת היא שגרמה לאסון.

דובר מד"א, זכי הלר, מסר כי הנפגע סובל מ-100% כוויות. "ב-12:10 התקבלה במרחב לכיש קריאה על שריפה בדירה בקומה השלישית בבניין בן 12 קומות ברחוב האגוז שבאשדוד. לאחר סריקות לא אותרו נפגעים נוספים".

"עישן על ספה במרפסת וככל הנראה נרדם"

כונן איחוד הצלה דרום, אבי עמר, סיפר ל"אשדודנט" על זירת האירוע: "כשהגענו למקום טיפלנו בילד שהורד מהדירה. הוא נפצע קל משאיפת עשן. בסריקה נמצא האדם שנפגע האנוש במרפסת הבית".

רשף יגאל זוהר, מפקד שירותי הכיבוי באשדוד, סיפר על ממצאי החקירה הראשונית: "מדובר באדם שעישן על ספה במרפסת וככל הנראה נרדם. הסיגריה נשמטה והאיש, שמוגבל בתנועותיו, לא הצליח להימלט ונלכד במקום. אנשי הכיבוי השתלטו על האש וחוקר שריפות בודק את נסיבות האירוע".