רון נחמן נטמן: "הפך חלום למציאות"

ראש הממשלה, אישי ציבור שונים ובני משפחתו של ראש העיר אריאל ספדו לו, יומיים אחרי שהסרטן הממאיר שבו נאבק הכריע אותו. "היית מהיחידים שהפכו רעיון וחלום למציאות", אמרה בתו

נתניהו בהלוויתו של נחמן, אחר הצהריים (פייסבוק ראש הממשלה)

אלפים הגיעו בצהריים למרכז המנהיגות באריאל והעניקו כבוד אחרון לרון נחמן, ראש העיר מאז היווסדה שהלך לעולמו בסוף השבוע אחרי מאבק ממושך במחלת הסרטן. נחמן, בן 70 במותו, נטמן בגבעה בתחומי המרכז המשקיפה על אריאל כולה.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

ראש הממשלה בנימין נתניהו נשא במקום הספד לנחמן ואמר: "היית חבר נפלא ושותף אמיתי לדרכנו. שילוב של איש חזון ומעש. הוא חלם על אוניברסיטה, העפיל לראש ההר וגם זכה להיכנס לארץ המובטחת. הוא היה שייך לזן נדיר של אישי ציבור שכולם גומרים עליו את ההלל, איש אציל וישר דרך, אוהב העם והארץ. אריאל היא מרכיב עיקרי בחגורת הביטחון של מדינת ישראל והיא תישאר תמיד עיר ואם בישראל".

בתו של ראש העיר, אירית נחמן, ספדה לאביה ואמרה: "היית מהיחידים שהפכו רעיון וחלום למציאות. הוכחת שהכל אפשרי. למדתי ממך כל כך הרבה ואני מקווה שאצליח להגשים אפילו חלק מהדברים. הייתה לי הזכות לגדול לצדך. ניצחת בכל כך הרבה מאבקים בחייך, גם במאבק האחרון במחלה - הנפש נשארה איתנה".