בהלה בפתח תקווה: נהג נסע לתוך המספרה

גבר בשנות ה-60 לחייו שניסה לחנות בסמוך למספרה בפתח תקווה איבד את השליטה על רכבו – ומצא את עצמו עם המכונית בתוך המספרה. אחת הלקוחות ששהו בתוך המספרה: "הרגשתי בתוך סרט פעולה"

חיפש חניה - ומצא את עצמו עם הרכב בתוך מספרה: תקרית מבהילה במיוחד התרחשה היום בפתח תקווה. נהג בשנות ה-60 לחייו שניסה להחנות את רכבו בסמוך למספרה ברחוב ברקוביץ' בעיר, מצא את עצמו בתוכה, כשהוא בתוך הרכב.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק 

הנהג ככל הנראה איבד שליטה על רכבו או שלחץ על הדוושה הלא נכונה, מה שהביא להתנגשות מהירה ומפתיעה של המכונית בשמשת המספרה, שהתנפצה לרסיסים. בזמן ההתנגשות, נכחו במספרה מספר נשים שסובבו את הראש לשנייה ומיד מצאו מכונית ליד הכסא בו ישבו בתור לגוונים או לפן.

באירוע נפצעו שלושה מהלקוחות ששהו במספרה באורח קל בלבד. הם פונו לטיפול רפואי על ידי פרמדיקים של מד"א, שהוזעקו למקום על ידי העוברים ושבים שנדהמו למראה המכונית בתוך סלון היופי. "הרגשתי ממש בת מזל, זה היה פשוט נס", תיארה אחת הלקוחות במספרה. "כאילו אני בתוך סרט פעולה. בכלל לא הבנתי שמה שהתרחש לי מול העיניים אמיתי".

זה לא נגמר כאן. לאחר שהנהג הבין כי נכנס עם הרכב לתוך המספרה, הוא ניסה לצאת ממנה במהירות ואז פגע ברכב אחר שחנה בסמוך לחנות. "זו רק תאונה", אמר הנהג בפוגע שעסק בניקוי רכבו. "מזל שמי שנפגע, נפגע באורח קל בלבד", הוא הוסיף והמשיך במלאכת ניקוי הרכב משברי הזגוגיות. בשלב זה עדיין לא ברור מה גרם לנהג לאבד שליטה על רכבו ונסיבות המקרה נחקרות.