חלום אריזונה: הטרנסג'נדרית הראשונה שהתחתנה בישראל

היא נולדה כילד זכר בשם ארז, היום היא אישה ששמה אריזונה. השבוע היא עמדה מתחת לחופה עם גבר שהסכים ללכת איתה עד הסוף, והפכה לטרנסג'נדרית הראשונה שמתחתנות בישראל

היא נולדה כארז והפכה לאריזונה, חלמה למצוא אהבה - והגשימה את החלום. חן אריזונה נולדה כבן למשפחה מסורתית עם ארבעה ילדים. בהתחלה הוא יצא מהארון ולפני חמש שנים התחיל להשתנות מגבר - לאישה.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

הלקוחות במספרה של ארז ישראלוף, ספר ומעצב גבות, התקשו להסתגל לשינוי. ארז, שהפך ל"חן אריזונה" מכונה עכשיו פשוט "אריזונה". "זה קשה לי. אני לא יכולה לקרוא לה בלשון נקבה עדיין. אני אישה ולא נראית כמוה, ובגלל זה אני מעריצה אותה", סיפרה לקוחה של אריזונה במספרה.

את החלפת הזהות של ארז לאריזונה ליווה תהליך פיזי קשה שכלל הגדלת חזה, הזרקת הורמונים וניתוחים אסתטיים. האהבה של אריזונה לטיפוח, יופי וגלאם הניעה אותה לשינוי שבעיניים זרות נראה עצום. היא הלכה צעד אחרי צעד בעקבות החברה הטרנסג'נדרית שלה, יוספה. "אני חושבת שהיא הגשימה את החלום שלה", אמרה החברה הטובה.

הטרנסג'נדרית הראשונה שמתחתנת בישראל

אריזונה פורצת דרך. היא הטרנסג'נדרית הראשונה שמתחתנת בישראל. אבל כמו זוגות רבים של הומואים ולסביות, היא חתמה על הסכם זוגיות והלכה על החתונה הכי נוצצת שאפשר. "לא רק לזוגות האלה מותר, גם לי", היא אומרת.

לחתונה הגיעו לקוחות מהמספרה לצד מלכות דראג, חברי ילדות לצד טרנסקסואליות. "זה נותן תקווה להרבה מאיתנו שיהיה עתיד פתוח, ליברלי ומאושר", סיפרה שלומית, חברה נוספת של אריזונה. "אני אומרת לגברים שאוהבים טרנסיות כמוני כל הכבוד על הצעד האמיץ, על זה שהם הלכו עם האמת שלהם", אמרה הכלה אריזונה, שנישאה לבחיר לבה בחתונה הכי שמחה שאפשר היה לערוך. "חתונה כזו עוד לא עשיתי, ואני שמח לחנוך את העניין", סיכם אברי גלעד, שחיתן את הזוג המאושר.