צפו בתיעוד: כך חולצה משפחה מהבוץ

משפחה מנתניה שחזרה עם ילדיה הקטנים מחתונה באשדוד בשבוע שעבר בזמן הסערה, התבלבלה בדרך ושקעה בבוץ. לאחר כשעה של חרדה, ובאמצעות מסוק של המשטרה, הצליחו לחלץ אותם בשלום. כך זה נראה - תיעוד בלעדי

את הרגעים הדרמטיים האלה בני משפחה אחת מנתניה לא ישכחו: ביום חמישי שעבר, בזמן הסערה הגדולה, נתקעו בבוץ במשך כשעה זוג הורים עם ילדיהם הקטנים לאחר שיצאו מחתונה באשדוד. כעבור שעה הם שקעו בבוץ עמוק בשל הגשמים העזים, ולאחר שלא היה ניתן לאתרם, הפגין טייס מסוק אחד תושיה - והצליח לאתרם. תיעוד האירוע מהמסוק הגיע לידי חדשות 2 באינטרנט.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

המשפחה יצאה מהאירוע בשעה 3:00 לפנות בוקר לערך, כשלפתע מכוניתם שקעה ונתקעה בבוץ. אב המשפחה התקשר מיד למשטרה, שהתקשתה לאתר את מיקומם. למזלם, מסוק משטרתי שהיה במבצע פשיעה באזור, שמע את השיחה במכשיר הקשר, איתר את הרכב סמוך לבית העלמין בניר גלים וכיוון את ניידות המשטרה של אשדוד למקום.

לאחר שבני המשפחה חולצו והגיעו לתחנת המשטרה, הם עלו על מונית וחזרו בשלום לביתם. בתשאול שנערך להם התברר כי בסיום האירוע המשפחתי הנהג התבלבל בדרך ובמקום לפנות לכיוון צפון פנה במחלף לכיוון ניר גלים. אז, כשהבחין בטעות, הוא ניסה לפנות לאחור ושקע בבוץ.