חשד: ניצב בסרטים התקין מצלמה בתא שירותים על סט הצילומים

ניצב שהשתתף בצילומים של עשרות סרטים ותכניות טלוויזיה בשנים האחרונות חשוד כי הציב מצלמה מוסווית בתא שירותים בסט של סרט סטודנטים בו לקח חלק. את המצלמה גילתה אחת הסטודנטיות שהבחינה בחפץ חשוד בתקרת התא. במשטרה חושדים כי הניצב תיעד עוד עשרות ידוענים במצבים אינטימיים

העט באמצעותו תיעד את הנעשה בתא (עזרי עמרם)

ניצב בתכניות טלוויזיה וסרטי קולנוע בן 59 נעצר על ידי משטרת תל אביב בחשד כי הציב מצלמה בתוך תא שירותים בסט צילומים של סרט סטודנטים בו השתתף. במשטרה חושדים כי האיש תיעד עשרות ידוענים בשנים האחרונות והחרימו את מחשבו האישי.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק

בשבת האחרונה צילמו באחד מבתי הספר למשחק בירושלים סרט במתחם הצופים ביד אליהו בתל אביב. אחת הסטודנטיות, שנכנסה לתא השירותים במקום, הבחינה בחור בתקרת התא ומתוכו מבצבץ עצם חשוד.

הסטודנטית הזעיקה את צוות הצילום, שבדק את החפץ החשוד. מהבדיקה עלה כי מדובר בעט עם מצלמה מוסווית ומבדיקת חומר הצילום עלה כי תועדה הפעילות בתא השירותים ובנוסף תועד הניצב בשעה שניסה להרכיב אותה.

הניצב נעצר על ידי משטרת השכונות בתל אביב ונבדקת האפשרות כי במחשבו האישי ישנם צילומים נוספים, מתוכם צילומים בהם נראים ידוענים במצבים אינטימיים. הניצב השתתף בשנים האחרונות בצילומי סרטים רבים ותכניות טלוויזיה.