הרב עובדיה יוסף שוחרר מבית החולים

הרב יישאר במעקב לאחר השבץ המוחי הקל ממנו סבל. משפחתו פרסמה תמונה שלו בביה"ח. שר הפנים קשר בין מצבו הבריאותי של הרב לבין נושא גיוס האברכים. "הרב חרד לגורלם", צוטט השר באתר "חדרי חרדים".

הרב עובדיה יוסף שוחרר הבוקר לביתו, והוא ימשיך להיות תחת מעקביו רופאיו. הצוות הרפואי שטיפל ברב עובדיה יוסף דיווח כי במהלך הלילה חל שיפור במצבו הרפואי, לאחר שסבל מאירוע מוחי קל. אולם לשר הפנים אבחנה אחרת לסיבות למצבו הרפואי של הרב. "הרב חרד בעקבות סכנת גיוסם של בני הישיבות" - אמר ישי לאתר האינטרנט "בחדרי חרדים".

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק

שר הפנים ישי, שהגיע אתמול עם הרב אריה דרעי לבית החולים הדסה עין כרם, סיפר כי החליט להגיע למקום מיד כששמע על ההחלטה לפנותו. "צעדתי רגלית לבית החולים כדי לשהות לצד מיטתו של הרב", סיפר ישי. במקביל דווח כי ישי הסביר את מצבו הרפואי של הרב בניסיונות להביא לגיוסם של בני הישיבות. "הרב שאל במהלך הלילה 'מה יהיה עליהם?'", סיפר ישי.

"מצבו של הרב משתפר וזה אירוע קל, אני מקווה שבשעות הקרובות הוא ישוחרר לביתו", אמר ישי בריאיון לחדשות 2 באינטרנט. "הרב מטופל בצורה בלתי רגילה על ידי הרופאים הטובים ביותר - גילינו את זה בזמן".

בסביבתו של הרב סיפרו ל"כיכר השבת" כי כאשר ניסה אחד הרופאים לאבחן את זיכרונו של הרב, נענה בתשובה מחויכת במיוחד. "תתחיל שורה במילה ש"ס ואני אמשיך ותראה שאני זוכר". ענה הרב. הרופא מצידו לא נשאר חייב ואמר כי "מעולם לא הצבעתי לש"ס, אך הפעם אני מוכן לעשות זאת".