המבקרים זורמים לחרמון: חניוני האתר מלאים, עומס כבד על הסקי

עומסי התנועה מחוץ לאתר החרמון כבר נגמרו יחסית, אך עומס כבד מורגש במתקני הסקי ובכבישי הצפון. "לא הגיעה כמות בלתי סבירה של מבקרים", אמר מנכ"ל אתר החרמון. המשטרה קראה לנהגים שלא לחנות בצדי הכביש מחוץ לחרמון מחשש לתאונות והחניונים במקום מלאים. הצטרפו לשידור חי מההר המושלג

המונים גדשו את ההר. ארכיון (חדשות 2)

באתר החרמון מרוצים מכמות המבקרים שהגיעו הבוקר למקום אך אומרים כי לא מדובר בשיא שנשבר. בינתיים, הפקקים באזור האתר עצמו הסתיימו והלחץ הכבד מורגש כעת על מתקני הסקי. בחדשות 2 באינטרנט אנו מעבירים שידור חי מהאתר המושלג.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

"הגיעה כמות סבירה של מבקרים, אך בבוקר היו פקקים של שעה וחצי שכבר נגמרו ונערכנו מבעוד מועד", אמר לחדשות 2 באינטרנט מנכ"ל האתר שאול אוחנה. במקביל, מסלול הסקי "שיאון" טרם נפתח למבקרים, מה שגורם לעומסים כבדים במקום: "כולם רוצים כבר לעשות סקי". החניונים נסגרו כי התמלאו עד אפס מקום ולאתר ניתן להגיע רק באמצעות אוטובוסים מטעם האתר. במקביל, בכבישי הצפון עדיין מורגשים עומסי תנועה כבדים.

מטיילים רבים פוקדים את החרמון (אביב חזן)

"יש פה הרבה מאוד אנשים אבל לא כמו שחשבתי, אני מניח שבגלל הפקקים חלק חששו להגיע", סיפר תושב תל אביב שהגיע ליהנות עם בנו בחרמון המושלג. "בכלל בצפון יש הרבה מאוד מבקרים ומכאן אנו נמשיך לאחר הנחלים כדי ליהנות מהזרמים החזקים שהגיעו בעקבות הגשמים שלא פסקו והשלג שנמס".

פינוי שלג בהר המושלג (עופר רענן)

המשטרה קראה לנהגים שלא לחנות בצדי הכביש מחוץ לחרמון מחשש לתאונות. במקביל, כוחות מתוגברים נמצאים בצפון כדי שהתנועה תתנהל כסדרה. ברשות הטבע והגנים ביקשו מהמטיילים להימנע מחציית נחלים זורמים ומכניסה לאזורים בוציים ומוצפים באתרים השונים. נוסף על כך, הם מתבקשים לגלות ערנות מפני סכנת החלקה שנשקפת למי שייצעד במסלולים הרגליים.