המשפחה השכולה: "החזירו לנו את הסלולרי האבוד"

בזירת התאונה הקטלנית שבה מצאו את מותם מנשה כהן ובנו אושרי בן ה-8 נעדר פריט אחד בלבד: מכשיר הטלפון הסלולרי של האב, ובו התיעודים האחרונים של השניים. כעת יוצאים בני משפחתם של השניים בקריאה נרגשת למי שאולי מחזיק במכשיר להשיב אותו לידיהם. "זו המזכרת האחרונה מהם, לא נבוא עם מי שלקח אותו חשבון"

הזיכרון האחרון מהם נמצא בסלולרי ההוא. מנ (באדיבות המשפחה)

כשבועיים לאחר שאיבדו את יקיריהם בתאונת הדרכים הקטלנית בכביש 71, יוצאים בני משפחתם של מנשה ואושרי כהן ז"ל בקריאה להשיב לידיהם את מכשירם הסלולרי שככל הנראה נגנב מזירת האירוע. "זה הזיכרון החי האחרון מהם", אומרים קרוביהם. גם במשטרה נרתמו למאמצי האיתור, אך לפי שעה ללא תוצאות.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

במקביל לחקירת המשטרה הנמשכת סביב נסיבות התאונה הקשה שבה מצאו את מותם מנשה כהן ובנו אושרי בן השמונה, פתחו בני משפחתם במסע חיפושים אחר המכשיר הסלולרי שהיה ברכב ובו התיעודים האחרונים של השניים. "מנשה נהג לתעד את הילדים בטלפון הסלולרי שלו", הסביר חתנו, דני מאירי. "הייתה לו גם מצלמת סטילס, אבל אנחנו מבקשים למצוא את התיעוד החי ביותר ממנו. זו תהיה המזכרת האחרונה מהם".

לאחר האירוע יצאו בני המשפחה יחד עם חבריהם אל זירת התאונה בניסיון לחפש את הסלולרי הנעדר – אך לשווא.

"בנוסף לאובדן הגדול שאנחנו חווים התחושות הן קשות", הוסיף מאירי. "זהו הזיכרון האחרון מילד בראשית חייו שהיה נכון לו עתיד גדול. אנחנו מפצירים בכל מי שחלילה אולי נטל את המכשיר, או שמא זה הגיע לידיו - להחזיר אותו לידינו. לא נבוא איתו בחשבון ולא נדווח על כך לאיש, אנחנו רוצים את הזיכרון בחזרה".