שלושה נהרגו, משפחת הנהג מתעקשת: "הבן לא נהג תחת השפעת אלכוהול"

אחרי התאונה הקשה שאירעה לפני מספר ימים סמוך לשער הגיא, נטען כי מה שהביא למותם של שלושה צעירים ולפציעה של אדם נוסף היה נהיגה תחת השפעת אלכוהול. בשיחה עם חדשות 2 באינטרנט הוריהם של שניים מההרוגים, ביניהם נהג הרכב, דוחים את ההאשמות ואומרים: "מזג האוויר הסוער גרם לתאונה"

זירת התאונה בכביש 1, יום שלישי (חדשות 2)

שלושה צעירים קיפחו את חייהם ביום שלישי לפנות בוקר בתאונת דרכים בכביש מספר 1. אדם נוסף שהיה עמם ברכב נפצע באורח אנוש. במשטרה פרסמו באותו בוקר שהחשד הוא שנהג הרכב היה תחת השפעת אלכוהול, והחשד הזה עדיין נחקר, אך משפחות ההרוגים טוענות כי אין בכך אמת.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

שניים מתוך שלושת ההרוגים הם חאלד ורמי חסונה, זוג אחים בשנות ה-20 לחייהם שיצאו מביתם ביפו לחגיגות השנה האזרחית החדשה בבית לחם. בדרכם חזרה הביתה, חאלד שנהג ברכב התנגש מסיבה שאינה ידועה במעקה הבטיחות ולאחר מכן במכונית שחנתה בצד הדרך.

ריאד ומיאדה חסונה, הוריהם של זוג האחים, עדיין מתקשים לעכל את הבשורה על מות יקיריהם, אך בעיקר מסרבים לקבל את טענת המשטרה על כך שבנם נהג תחת השפעת אלכוהול. "לא די בכך שהילדים שלי מתו באסון גדול, קשה לי לשמוע את כל מה שאומרים עליהם", סיפרה האם בשיחה עם חדשות 2 באינטרנט.

"ילדים טובים, בשמיים רצו אותם"

"קיבלתי את ההודעה על התאונה דרך קרוב משפחה שהתקשר אליי ואמר שאני צריך לבוא לזהות את הגופות של הילדים", נזכר האב ריאד בקול חנוק מדמעות. "הם נסעו למסיבה בבית לחם באוטובוס מאורגן ובדרך חזרה תפסו להם את המקום אז הם הצטרפו לנסיעה ברכב הפרטי של אחד החברים שלהם", סיפר וטען שחאלד כלל לא נהג ברכב.

אביו של חאלד המנוח (חדשות 2)

"לא יכולתי לדמיין שיקרה לי אסון כזה", הוסיפה האם האבלה מיאדה. "הם היו ילדים כל כך טובים, התחילו לעבוד עם אבא שלהם מגיל 13 ועזרו לי ולחמשת האחים שלהם בבית. לא יכול להיות שהם שתו, זה היה בגלל מזג האוויר הסוער. גידלתי אותם וברגע אחד הכל נמחק. ההוא שם בשמיים רצה אותם", אמרה בבכי.

מאגף התנועה שחוקר בימים אלה את נסיבות התאונה הקשה נמסר כי "עד כה עולה כי התאונה נגרמה כתוצאה מנהיגה במהירות שאינה בהתאם לתנאי הדרך. ברכב נמצאו בקבוקי אלכוהול, האפשרות כי הנהיגה הייתה תחת השפעת אלכוהול עדיין נבדקת".