"הבית הלבן": מלחמת השלג של משפחת נתניהו

ראש הממשלה יצא הבוקר יחד עם רעייתו שרה ושני בניהם יאיר ואבנר להשתעשע בשלג הירושלמי. בתמונה שהופצה על ידי לשכתו ניתן לראות את נתניהו בלבוש חורפי במיוחד רגע לפני שהוא זורק כדור שלג לעבר בנו אבנר

מלחמת שלג - גרסת ראש הממשלה (אבי אוחיון לע"מ)

בין הקמפיינים, המלחמות הפוליטיות והכרזות המחמיאות, ראש הממשלה בנימין נתניהו ורעייתו שרה מצאו זמן ליהנות ויצאו יחד עם שני בניהם אבנר ויאיר להשתעשע בשלג. בתמונה, שהופצה על ידי לשכת ראש הממשלה וזכתה לכותרת "ירושלים של זהב לבן", ניתן לראות את ראש הממשלה לבוש היטב ועטוף במעיל וצעיף, עם כדור שלג בידו, רגע לפני שהוא זורק אותו לעבר בנו אבנר.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

לצדו, עומדת אשתו שרה עם חיוך על פניה, כשהיא עומדת "להתקיף" את בנה גם כן בכדור גדול של שלג. בצד, עומד בנם יאיר הסטודנט, שנראה לפי התמונה שהוא מעדיף שלא להשתתף, בינתיים, בחגיגה.

הנשיא פרס עם בובת שלג

מוקדם יותר, גם האזרח מספר 1 נשיא המדינה שמעון פרס לא נשאר אדיש ויצא גם הוא, בגילו המופלג, ליהנות מהמראות המרנינים. המאבטחים בבית הנשיא בירושלים הכינו לנשיא פרס הפתעה מיוחדת בבוקר החורפי - בובת שלג ענקית הנושאת דגל ישראל בכניסה למשכן. הנשיא התרגש מהמחווה והצטלם עם המאבטחים לתמונה מזכרת.

"אני שמח יחד עם כל תושבי ירושלים שחיכו וציפו כל כך הרבה זמן", אמר פרס. "הצבע הלבן היפה מאחד את ירושלים בלב, ברגש ובנפש. אני יודע שכולם מהללים ומשבחים את נופיה של שוויצריה אבל היום יש לנו גאווה ישראלית. אני מזכיר לכולם שהמראות הנהדרים הללו הם שלנו, אלו המראות המדהימים של ישראל".