צפו: גם הנשיא פרס מתרגש מהשלג

מלבד השלג הרב שנערם בבירה, המתינה לנשיא פרס הפתעה מיוחדת מחוץ למשכנו - איש שלג נשיאותי שנבנה עבורו על ידי מאבטחיו. הנשיא לא נשאר אדיש, הוציא מצלמה והחל לבלות, כמו שאר המבקרים במקום, מהיום החורפי ביותר בשנה

בין אלפי תושבי המדינה שהתרגשו הבוקר מכמויות השלג האדירות שנערמו על הקרקע - נמצא גם האזרח מספר 1. נשיא המדינה שמעון פרס לא נשאר אדיש ויצא גם הוא, בגילו המופלג, ליהנות מהמראות המרנינים.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

המאבטחים בבית הנשיא בירושלים הכינו לנשיא פרס הפתעה מיוחדת בבוקר החורפי - בובת שלג ענקית הנושאת דגל ישראל בכניסה למשכן. הנשיא התרגש מהמחווה והצטלם עם המאבטחים לתמונה מזכרת. "אני שמח יחד עם כל תושבי ירושלים שחיכו וציפו כל כך הרבה זמן", אמר פרס. "הצבע הלבן היפה מאחד את ירושלים בלב, ברגש ובנפש".

"אני יודע שכולם מהללים ומשבחים את נופיה של שוויצריה אבל היום יש לנו גאווה ישראלית", אמר פרס הנרגש. "אני מזכיר לכולם שהמראות הנהדרים הללו הם שלנו, אלו המראות המדהימים של ישראל".

הנשיא לא נשאר אדיש בשלג (גדעון שרון)

הנשיא פרס התייחס גם להפסקות החשמל הרבות ולנזקי מזג האוויר הסוער שהשאירו אלפים בקור העז ללא תנאים הולמים. "אני יודע שיש אזרחים הסובלים כעת, אני רוצה לחזק את ידם ולקוות שהחיים הרגילים יחזרו למסלולם במהרה", אמר הנשיא ביום החורפי ביותר בשנה.

ישראל בלבן - הסיקור המלא:

 ישראל לבנה: גולשי חדשות 2 מתעדים

 נדיר: שלג גם בפסגות הנמוכות של הרי ירושלים

 בגלל השלג הכבד: חסימות כבישים ברחבי הארץ

 גם הנגב לבן: שלג בדימונה, שדה בוקר ומצפה רמון

 בוקר לבן: שלג כבד בצפון ובירושלים; כביש 1 נסגר לתנועה