2 הנעדרים נמצאו בנתב"ג: "רק רצינו לפגוש את אהובת ליבנו"

במשטרת ישראל לא תיארו לעצמם ששני הנערים הנעדרים מכפר כאבול יימצאו בנתב"ג בדרך לאהובת ליבם האסטונית שהכירו בפייסבוק. אפילו כוחות גדולים שכללו פרשים, טרקטורונים ומסוק לא הצליחו למצוא את השניים. רק נהג מונית אחד פתר את התעלומה

סיפור האהבה שהקפיץ את המשטרה (פוראת נסאר)

סיפור אהבה תמים הקפיץ את כוחות המשטרה: שלשום הכריזה המשטרה על שני חברים, נערים בני 15 ו-16, תושבי הכפר כאבול בגליל המערבי כנעדרים, בחשד ששניהם יצאו מהבית ולא חזרו.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

תחילה, חששו בני המשפחה ובמשטרה כי השניים נסחפו בשיטפון של נחל חילזון הסמוך לכפרם, ולכן גויסו כוחות גדולים של פרשים, טרקטורונים, רכבי שטח, מתנדבים ואף מסוק שהחל לחפש את שני הנערים, לאחר שאלה ניתקו קשר עם בני משפחותיהם.

גם תושבי הכפר ויושב ראש המועצה התגייסו לטובת המשימה, והודיעו בישיבת חירום על חיפושים נרחבים באזור. שמועות שהעידו על כך שהנערים נצפו בעכו, הובילו לשם את ניידות המשטרה. אלא שלבסוף התברר שהשניים נמצאים בכלל בנתב"ג.

"עשינו מה שכל אדם מאוהב היה עושה"

אפילו הסוסים גוייסו לחיפושים (פוראת נסאר)


רק אתמול, לקראת שעות הצהרים, נוצר קשר עם השניים בעזרת נהג מונית שהסיע אותם לנמל התעופה. כאשר שמע הנהג על שני הנעדרים, הוא הודיע למשטרה על כך שאסף אותם לנתב"ג לבקשתם.

הנערים אכן נמצאו שם על ידי השוטרים, כשהם נושאים את הדרכונים של הוריהם, מחקירה ראשונית התברר כי הם התכוונו לטוס לאסטוניה כדי לפגוש את אהובת ליבם שהכירו בפייסבוק. בשיחה עם חדשות 2 באינטרנט, סיפר אחד הנערים: "רצינו להכיר אותה באופן אישי, ועשינו מה שכל אדם מאוהב היה עושה. אנחנו מבטיחים שעוד נפגוש אותה", אמר. "אנחנו מבקשים סליחה על מה שעוללנו למשטרה ולבני המשפחות שלנו", התנצל. "לא היתה לנו שום כוונה להטריח אף אחד בחיפושים אחרינו".

וכך הגיע לקיצו סיפור האהבה. הנערים המאוכזבים חזרו מנמל התעופה לביתם, שם הם ייאלצו לשהות בעתיד הקרוב, הרחק מאהובתם.