ישראל לבנה: גולשי חדשות 2 מתעדים

גם גולשי חדשות 2 לא הצליחו להישאר אדישים למראות יוצאי הדופן של השלג הכבד שנערם בחלקים נרחבים בארץ. עשרות מהם שלחו תמונות למייל האדום וסיפרו על החוויות תחת המעטה הלבן. אתם תיעדתם - כך זה נראה

בובות שלג ביום חורפי (דניאל יאיר)

ישראל חוגגת בלבן: השלג שהחל לרדת משעות הלילה באזור ירושלים, הגליל ואפילו בדרום, כיסה הבוקר חלקים נכבדים מהמדינה והוציא עשרות אלפי ילדים לשחק בקור העז. גולשי חדשות 2 הנרגשים הוציאו את המצלמות ותיעדו את רגע האושר הקטנים - כך זה נראה בעיניהם. המשיכו לשלוח אלינו תמונות המייל האדום או לעמוד הפייסבוק שלנו.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

מלחמות שלג בגן סאקר (אלעד זוהר)
תושבי ירושלים המורגלים לשלג המגיע לבקרם מדי מספר שנים, הופתעו מכמויות השלג האדירות שנערמו על הקרקע. עשרות ילדים המלווים בהוריהם יצאו לגן סאקר בעיר והחלו בקרבות שלג ידידותיים. עם זאת, יש לציין כי השלג שנערם על צמרות העצים במקום עלול לגרום לקריסתם.

איש שלג לוחמני (נדב גריונלד)
גם חיילי צה"ל המשרתים באזור הבירה לא הצליחו להישאר אדישים לעשרות הסנטימטרים של שלג שנערמו ברחבי העיר. חלקם בנו בובות שלג, ובתמונה שנשלחה למייל האדום של חדשות 2 נראה הלוחם הראשון של צה"ל שעשוי כולו מהפתיתים הלבנים.

גן המשחקים בדימונה נצבע בלבן (אפירה, תושבת דימונ�%9)
השלג הפתיע בעיקר את תושבי הדרום, בעיקר באזור מצפה רמון ובדימוה, שם נצבע האזור המדברי בלבן, לשמחתם של הילדים שיצאו להשתובב בשלג.

אתר הורדיון, ירושלים (עדיה ביאזי)

תושבי הדרום מתעדים את הרגע (המייל האדום)

הדרום חוגג את השלג והסערה (המייל האדום)

ישראל בלבן - הסיקור המלא:

צפו: גם הנשיא פרס מתרגש מהשלג

צפו: אוטובוס החיילים נסחף בשיטפון בנגב

נדיר: שלג גם בפסגות הנמוכות של הרי ירושלים

בגלל השלג הכבד: חסימות כבישים ברחבי הארץ

גם הנגב לבן: שלג בדימונה, שדה בוקר ומצפה רמון

בוקר לבן: שלג כבד בצפון ובירושלים; כביש 1 נסגר לתנועה