ערב קטלני בכבישים: 3 הרוגים בתאונות

נראה שמזג האוויר הקשה גובה הערב קורבנות נוספים בדרכים: שתי תאונות קטלניות, בפתח תקווה ובכביש 6, סמוך למחלף קסם, הסתיימו במותם של 3 הולכי רגל. בצומת הרחובות ז'בוטינסקי ודנמרק בפתח תקווה נהרגו שני הולכי רגל מפגיעת אוטובוס. בכביש 6 נפגע אדם נוסף מרכב חולף מסיבה שטרם התבררה

נראה שמזג האוויר הקשה גובה גם קורבנות בדרכים: שתי תאונות קטלניות, בפתח תקווה ובכביש שש הסתיימו הערב במוות של שלושה בני אדם. בפתח תקווה היה זה אוטובוס שפגע שני הולכי רגל, ובכביש 6, סמוך למחלף קסם, נהרג אדם נוסף מפגיעת מכונית חולפת.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 באינטרנט

זירת התאונה הראשונה ברחוב ז'בוטינסקי פינת דנמרק בפתח תקווה. פראמדיקים של מד"א מרחב ירקון נקראו לזירה לאחר שדווחו על גבר כבן 50 הלכוד מתחת לאוטובוס ללא רוח חיים ואדם נוסף שנפצע גם הוא מפגיעת האוטובוס באורח אנוש. הפצוע פונה לקבלת טיפול רפואי בבית החולים בילינסון הסמוך, שם נאלצו הרופאים לקבוע את מותו.

מידן בן יואש פרמדיק מד"א מרחב ירקון סיפר לחדשות 2 באינטרנט - "הגענו למקום הארוע ומצאנו את הגבר בן ה-50 כשהוא לכוד מתחת לאוטובוס. לא נותר לנו אלא לקבוע את מותו. את הפצוע השני פינינו במצב אנוש לבית החולים שם נפטר מפצעיו תוך זמן קצר".

מיקום התאונה זה כבר לכינוי "צומת הדמים", צומת הרחובות ז'בוטינסקי ודנמרק, שסמוך לאחד מעורקי התנועה הראשיים בעיר. מיד לאחר היציאה מהמנהרה שנמצאת במקום, אוטובוס אגד שנסע ממערב למזרח פגע בשניים שהיו מסיבה שטרם ברורה על נתיב התחבורה.

אדם נוסף שילם בחייו כשניסה לחצות ככל הנראה את כביש 6, סמוך למחלף קסם. מותו נקבע במקום לאחר שנפגע ממכונית חולפת.