קורבנות ראשונים לסערה: שתי פלסטיניות טבעו למוות

גופותיהן של שתי הנשים אותרו הבוקר, לאחר שהמונית בה נסעו נסחפה אתמול בערב בשטפון באזור טול כרם. כוחות הביטחון הפלסטיניים איתרו את נהג המונית וחילצו אותו במצב קל

שטפונות גם בשטחים, אתמול (חדשות 2)

כוחות הביטחון הפלסטיניים איתרו הבוקר את גופותיהן של שתי נשים פלסטיניות, שנהרגו לאחר שהמונית בה נסעו נסחפה אמש בשיטפון באזור טול כרם. נהג המונית אותר וחולץ בחיים, כשהוא במצב קל.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

אתמול בשעות הערב התקבל דיווח על מונית פלסטינית נעדרת, לאחר שאביה של אחת הנשים דיווח כי בתו לא שבה לביתה. הרשות הפלסטינית החלה בסריקות אחר נוסעי המונית ועוד במהלך הערב אותר הנהג וחולץ.

שתי הנוסעות לא אותרו עד הבוקר, כשהרשות הפלסטינית הודיעה כי נמצאו גופותיהן של שתי הנשים, צעירה מטול כרם והשנייה ככל הנראה שומרונית. המונית בה נסעו השלושה ככל הנראה נסחפה באחד הנחלים באזור.

מזג האוויר הסוער הביא לכמה מבצעי חילוץ של בני אדם שנלכדו בשל השיטפונות. אמש חילץ מסוק של יחידה 669 חילץ בתום שעתיים מורטות עצבים 15 בני אדם שנלכדו על גג מבנה באזור שהוצף בבקה אל-גרבייה. הלכודים עלו על הגג לאחר שהמים טיפסו על לגובה של שמונים סנטימטרים, והנוכחים במקום נאלצו להצטופף במקום גבוה עד להגעת החילוץ.