הסערה בעיצומה: גשמים מצפון לדרום

גשמים עזים לא פוסקים לרדת החל מהלילה באזור הצפון והמרכז. בשעות הקרובות הגשמים יתחזקו בצפון ויירדו גם לדרום. בהרי הצפון ובצפת צפוי לרדת שלג כבר הלילה. במקביל: הכנרת התמלאה ביממה האחרונה ב-22 מ"מ וקבעה שיא של עשור

עץ שנפל בכפר בלום, הבוקר (מתן סבגי)

סערת מזג האוויר מורגשת היטב: גשמים לא הפסיקו לרדת הלילה והבוקר באזור הצפון והמרכז. הטמפרטורות החזויות: בקצרין מ-5 מעלות בבוקר ועד 9 מעלות בצהריים. בחיפה 13-8, בתל-אביב 15-10, בירושלים 7-3, בבאר-שבע 8 עד 14, ובאילת 18-12 מעלות היום בצהריים. לקראת הצהריים הגשמים ינועו לכיוון הצפון והדרום.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 באינטרנט

בהרי הצפון ובצפת צפוי לרדת שלג כבר הלילה. התנאים האופטימליים לשלג יימשכו עד יום חמישי בשעות הבוקר, המועד שבו צפויים המשקעים לעבור להתמקד באזור המרכז והדרום. בירושלים צפויים לרדת פתיתים מחר בשעות הצהרים, ובהר הנגב קיים סיכוי לשלג, אם כי פחות סביר.

גם מחר מזג האוויר ימשיך להיות סוער ותורגש ירידה ניכרת בטמפרטורות. מרשות המים נמסר הבוקר כי הכנרת התמלאה ביממה האחרונה ב-22 מ"מ, שיא של עשור. באתר החרמון הצטברו בימים האחרונים סנטימטרים רבים של שלג. ברכבל התחתון נערמו עד הבוקר כ-45 ס"מ והשלג צפוי להמשיך לרדת במקום גם בימים הבאים. האתר יישאר סגור למבקרים גם היום ובהמשך השבוע.

עדויות, תמונות וסרטונים מיום החורף שלכם - העלו לפייסבוק של חדשות 2

ישראל סוערת - סיקור מלא:

שידור חוזר: צפו באיילון בשנת 2000

הנהגים זועמים: "מה יקרה במלחמה אם ככה בגשם?"

ת"א: נערכים עם מיטות לפינוי תושבים

הסערה לא תמה: גשמים מצפון לדרום

נתיבי איילון נסגרו לתנועה לשני הכיוונים