תעלומה: בת שנתיים נמצאה משוטטת לבדה בבית קברות בצפון

המשטרה חוקרת את תעלומת הימצאותה של פעוטה בת שנתיים שנמצאה כשהיא משוטטת לבדה בבית קברות בצפון. אזרחים, תושבי הכפרים הסמוכים, משתתפים בחיפושים אחר הוריה. "לא ברור מה קרה אבל לנטוש ילדה בצורה כזאת זה אכזרי", סיפר תושב המקום

לאן נעלמה הורי הילדה? במפטרה מחפשים, הבו (חדשות 2)

פעוטה בת שנתיים, שנמצאה אמש כשהיא משוטטת לבדה בבית הקרבות "תל רגב" בצפון, מסעירה את תושבי הכפרים הסמוכים למקום שמנסים להבין לאן נעלמו הוריה.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטפרו לחדשות 2 באינטרנט

למרבה המזל, עובר אורח שמצא אותה בשעות הלילה, העביר אותה לידי שוטרי מג"ב שהיו בקרבת מקום. זמן קצר לאחר מכן הילדה הועברה לקבלת טיפול רפואי בבית החולים רמב"ם כשהיא במצב בריאותי טוב. היא נמצאת בשלב זה במחלקת הילדים בבית החולים וגורמי הרווחה של עיריית חיפה משגיחים עליה.

החיפושים בצפון, הבוקר (חדשות 2)
"ידועה לנו פחות או יותר זהותה של הילדה", סיפר לחדשות 2 באינטרנט תושב הכפר איבטין שהשתתף בחיפושים אחר ההורים הנוטשים. "אנחנו יודעים בדיוק מה הסיפור של הוריה", אמר אך סירב להוסיף מעבר לכך.

במשטרה בודקים בשלב זה מספר כיווני חקירה אך עד כה לא התקבל מידע שיכול לגלות מה קרה לילדה ומי הם הוריה. "אין סיכוי שהילדה היא תושבת הכפרים", אמר תושב נוסף. "לא ברור מה הרקע לנטישה אך מדובר במעשה אכזרי ביותר".