פקק ענק בכביש החוף: עשרות רכבים תדלקו - ונתקעו

נהגים שיצאו מתחנת דלק סמוך למחלף נתניה בכביש החוף נתקעו אחרי זמן קצר על הכביש ויצרו במקום עומס כבד מאוד. המשטרה פינתה אותם מהכביש. ב"סונול" מודים: מים חדרו למכל הדלק בתחנה

תדלקו, נתקעו - וגרמו לפקקי ענק: עומסי תנועה כבדים הורגשו בשעות הערב המוקדמות בכביש החוף, כשהמוקד היה מצפון למחלף נתניה ונמשך עד לאזור בית ינאי. עשרות מכוניות שתודלקו בדלק מהול במים, נתקעו וגרמו לפקק תנועה שנמשך זמן רב.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת  

כלי הרכב נתקעו בנתיבי כביש 2 לכיוון צפון. מתחקור ראשוני של יחידת משטרת התנועה הארצית של אגף התנועה עולה כי כלי הרכב שנתקעו, לא פחות משלושים, תדלקו זמן קצר לפני שנתקעו בתחנת דלק של חברת "סונול" במחלף נתניה, שם מולאו מיכליהן בדלק מהול או אף בסולר.

כוחות היחידה לפינוי צירים של אגף התנועה הגיעו לאזור ופינו את המכוניות התקועות לשולי הדרך. גם הזזתם לא סייעה בהקלת עומסי התנועה בטווח הקצר, עקב עבודות להרחבת הכביש שמתבצעות בשול הדרך.

כוחות סיירת האופנועים הארצית הגיעו אף הם למקום וסרקו אחר נהגים תקועים נוספים ולסייע להם.

מקרה דומה התרחש לפני כשנה, אז נתקעו כ-40 נהגים שתדלקו בתחנת הדלק "סונול" במתחם הסינמה סיטי בגלילות. גם אז זה קרה זמן קצר לאחר שהחלו בנסיעה ויצרו עומסים כבדים בכביש. המשטרה הורתה אז על סגירה זמנית של תחנת הדלק ופעלה לפנות את המכוניות שנתקעו לשולי הדרך.

בסונול מודים: "מים חדרו למכל הדלק"

חברת "סונול" שבתחנת הדלק שלה תודלקו המכוניות בדלק המהול הודו בתקלה והודיעו כי המקור לה הינו בחדירת מים לאחד ממכלי הדלק בתחנה שבצומת השרון. ב"סונול" מיהרו להסביר כי התקלה אותרה והיא מטופלת על ידי אנשי החברה.

בתגובת החברה אף צויין כי הלקוחות שרכבם ניזוק כתוצאה מהתקלה קיבלו טיפול שאיבה של הדלק ומילויו מחדש. ב"סונול" אף הוסיפו כי הם העמידו לרשות הנהגים התקועים שירותי גרירה והסעות לביתם.

משרד האנרגיה והמים הודיע בעקבות התקרית כי התערב בנושא וכי פקחי מינהל הדלק והגז לקחו דגימה מהמכל למעבדה לצורך בדיקת הדלק. המשרד דיווח כי כל העמדות שחוברו למכל החשוד נסגרו וכי תכולתו תישאב ותאושר בבדיקות מעבדה אף היא.