הולך רגל נפגע מאוטובוס בתל אביב ונהרג

גבר בן 55 שחצה את הכביש ברחוב חיל השריון נדרס על ידי אוטובוס ונפגע באורח קשה מאוד. צוות מד"א ביצע בו פעולות החייאה, אך נאלץ לקבוע את מותו במקום. המשטרה חוקרת

זירת התאונה הבוקר בתל אביב (חדשות 24)

הולך רגל בן 55 נהרג הבוקר בתל אביב, לאחר שחצה את הכביש ונפגע מאוטובוס בדרך חיל השריון. המשטרה פתחה בחקירת נסיבות התאונה.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת  

לאחר התאונה העניקו צוותי מד"א טיפול ראשוני לאיש, שנפע קשה מאוד, אך ניסיונות ההחייאה נכשלו והם נאלצו לקבוע את מותו במקום.

ניקי יהונתן, חובש "איחוד הצלה" שהגיע לזירת התאונה, סיפר: "ראיתי הולך הרגל כבן 55 שנפגע קשות בראשו, כשחצה את הכביש שלא במעבר חציה. אני וחובשים נוספים התחלנו בפעולות החייאה בנסיון להציל את חייו, אך למרבה הצער נסיונות ההחייאה כשלו ונקבע מותו".

בוחני אגף התנועה של המטרה הגיעו גם הם לזירה ופתחו בחקירה.

בסוף 2012: עוד שני הרוגים בתאונות

האוטובוס אחרי התאונה (חדשות 24)

בתחילת השבוע נהרגו אם ובנה בהתנגשות בין ג'יפ לרכב פרטי בצומת היציאה מהקיבוץ ברור חיל שבדרום. בתאונה, שנגרמה ככל הנראה על רקע אי ציות לתמרור זכות קדימה, נהרגו זיוה גרימן, בת 59 ובנה בועז גרימן, בן 31, שניהם תושבי הקיבוץ ניר עם.

ביום בו התרחשה התאונה הקטלנית הצהיר שר התחבורה ישראל כץ במסיבת עיתונאים מיוחדת כי בשנת 2012 נרשם מספר ההרוגים הנמוך ביותר בתאונת הדרכים ב-50 השנים האחרונות.

לדבריו, ב-2012 נהרגו בישראל 287 איש בתאונות דרכים, ירידה של 25% לעומת 2011. בארבע השנים האחרונות חלה ירידה של 20% במספר ההרוגים לעומת ארבע השנים שקדמו להן, ציין השר כץ.