צור הדסה: בן 13 נהרג בתאונה

צוותי מד"א הוזעקו לזירת תאונה קטלנית שאירעה בכביש 375, סמוך לצור הדסה, בצל הסערה החורפית. אדם נוסף נפצע בינוני ועוד מספר בני אדם נפצעו קל. מחקירה ראשונית עולה כי אביו של הנער ראה אוטובוס שהחל להידרדר מולו על השלג, ולכן צעק לבנו לצאת מהר מהמכונית כדי להציל את חייו. אלא שהאוטובוס פגע בנער ומחץ אותו

זירת התאונה, היום

הקטל בדרכים: בצל מזג האוויר הסוער, נהרג היום (רביעי) נער בן 13 בתאונה קטלנית שאירעה בכביש 375, סמוך לצור הדסה. אדם נוסף נפצע בינוני ועוד מספר בני אדם נפצעו קל. צוותי מגן דוד אדום הוזעקו לזירת התאונה.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

באחת משתי מכוניות שעמדו בצד הדרך ישבו הנער ואביו. הם ראו במעלה הכביש אוטובוס שהתחיל להחליק על השלג ולהידרדר. האבא צעק לבנו "ברח מהאוטו", הבן הצליח להימלט מהמכונית, והאוטובוס פגע בו מחוץ לרכב, מחץ אותו למעקה והרג אותו.

"מדובר בתאונת דרכים בתנאי דרך קשים, על הכביש יש שלג וברד", סיפר פרמדיק מד"א, דן דרורי, שהגיע למקום. "בצד הכביש, סמוך לרכב מסחרי, שכב נער כבן 13 ללא רוח חיים עם חבלה קשה מאוד בפלג גופו העליון".

"אנשים שהיו במקום סיפרו לנו שהוא נפגע מאוטובוס שהחליק לכיוון שלו", הוסיף דרורי. "בסמוך אליו היה גבר כבן 52 עם חבלת ראש, בהכרה מלאה, הענקנו לו טיפול רפואי ראשוני בשטח ופינינו אותו לבית חולים יחד עם צעיר נוסף כבן 16 שהיה ברכב אחר ונפצע גם הוא בראשו באורח בינוני בתאונה".

הסופה ממשיכה לגרום לנזקים רבים בכל הארץ

הרוחות הסוערות בכל רחבי הארץ מסבות הבוקר נזקים רבים. עמוד פרסומת גדול מימדים במשקל של כ-50 טונות קרס הבוקר ברחוב הגביש באזור התעשייה החדש בנתניה. למרבה המזל, איש לא נפגע כתוצאה מהקריסה המבהילה, ונזק נגרם ככל הנראה אך ורק לעמוד הפרסומות עצמו שנפל על הכביש.

נתניה, הבוקר (זיו קויפמן)

החשמל המחובר לעמוד הפרסומת נותק בעקבות המקרה, וכוחות משטרה של תחנת נתניה הוזעקו לזירת האירוע. מיד עם הגעתם הם החלו לבודד את הזירה, ובמקביל זומנו צוותים מקצועיים כדי לטפל במפגעים.

בדרך נמיר בתל אביב קרס הבוקר עץ על מכוניות שנסעו במקום. למרבה המזל, גם בתקרית הזו אין נפגעים. נזק קל נגרם למכונית.

תל אביב, הבוקר (נילי טל)

עוד הבוקר נפלו ארבע מכולות בערוגת המכולות של הנמל בעקבות המערכת החורפית הסוערת בכל רחבי הארץ. שתיים מהמכולות אף נפלו לים, ולבסוף חולצו. מדובר במכולות ריקות שנפרקו לנמל. בשל תנאי מזג האוויר הוחלט מוקדם יותר לפנות את רציפי הנמל, מה שמנע ככל הנראה פגיעות בנפש.