צפו: נשף הפאר של האוליגרכים בתל אביב

2013 נפתחה בשורה של התייקרויות במשק, אבל חברי האלפיון העליון של יוצאי חבר המדינות לא חסכו אמש, בחגיגת השנה האזרחית החדשה: המשתה, שנערך במלון יוקרה בתל אביב, כלל גם יהלומים, רקדניות ומזון גורמה. כך זה נראה

אל בית מלון יוקרתי בתל אביב הגיעו אמש לא פחות מ-800 מוזמנים ממוסקבה, קייב ואפילו ממונקו. כל אחד מהם התבקש להיפרד, עוד בתחילת הערב, מסכום של בין 1,000-2,500 שקלים בעבור כרטיס VIP. כל המרבה במחיר זכה למקום קרוב יותר לבמה שעליה פיזזו רקדניות בלבוש סנטה קלאוס.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת  

ארוחת הגאלה כללה, בין היתר, תפריט שהורכב מוורדים של בשר ירך, קוויאר סלמון נורבגי, מוס כבד אווז וכמובן הרבה בשרים איכותיים. כל אותם נתונים נכנסו לחישוב הכללי, שהביא לכך שעלות הפקת האירוע כולו הגיעה לכשני מיליון שקלים.

חגיגת השנה האזרחית החדשה, באותו פורום יוקרתי, הייתה עבור רבים מבין האורחים הזדמנות למינגליניג, לעשות עסקים וגם, כמובן, לנסות למכור לבני האלפיון העליון מותגים שחביבים עליהם במיוחד.

את הקוקטייל המפואר ערכה קבוצת MTL מוסקבה-תל אביב. בין היתר, הופעלו במסגרתו דוכנים של יהלומים ואנשי מכירות של פנטהאוזים חדשים שמחירם מיליוני שקלים. גם מותג רכב יוקרתי מילא את חלל לובי הכניסה של בית המלון, כדי להשאיר את העשירים לא רק עם טעם של שמפניה וקונפטי - אלא גם עם רצון לחזור אל סוכנות המכירות ולחתום על הצ'ק.