חגיגת בר המצווה של רועי בירושלים בוטלה: "השלג נחמד, אבל רציתי לחגוג"

רועי דוד בן יקר אמור היה לחגוג מחר בר מצווה בירושלים, עם 300 מוזמנים. אתמול, בשל מזג האוויר, הוחלט לבטל את האירוע. בנוסף לנזק הכלכלי, העצב גדול. "התבאסתי, רציתי לחגוג", הוא סיפר לחדשות 2 Online. ההורים בסבב טלפוני למוזמנים

רועי דוד בן יקר. "התכונני הרבה זמן" (באדיבות המשפחה)

במשך חודשים הכינו ג'קי ונירית בן יקר משכונת גילה בירושלים את בר המצווה של בנם רועי, וכבר עם קביעת התאריך לינואר, היה חשש שמזג האוויר עלול לשבש את האירוע. אתמול הם הבינו כי אין אפשרות לקיים את החגיגה שהייתה אמורה להיערך מחר (חמישי) בעיר - והם ביטלו אותו. מאז, הם בעיקר עסוקים בסבב טלפונים ל-300 המוזמנים.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

באולמי "לה-בל" בבירה, שם אמור היה להיערך האירוע, הסכימו לבטל את האירוע ללא תשלום - אך עם זאת יש נזקים כלכליים למשפחה, ובעיקר עצב, אצל רועי, שעלה לתורה ביום שבת האחרון - וקיווה לחגוג מחר עם חבריו ובני משפחתו.

"אני מבואס מזה שלא תהיה בר מצווה מחר", סיפר רועי בן ה-13 לחדשות 2 Online. "התכוננתי לזה הרבה זמן, ואנחנו עדיין לא יודעים מתי תהיה לי בר מצווה. מחר בערב בטח אהיה בבית, השלג נחמד, אבל הייתי מעדיף לחגוג באירוע שלי".

עם חליפת בר המצווה (באדיבות המשפחה)

"התפללנו שלא יהיה שלג"

האירוע כמובן גרר גם השקעה רבה. "הזמר אור בן עטר מדה וויס היה צפוי להופיע, היה אמור להיות הרבה אוכל, מוזיקה ותקליטן, צלם ומגנטים לאורחים - והכל יידחה", סיפרה נירית, אמו של רועי. "הוא נורא התרגש וחיכה לזה, ועכשיו אנחנו בסבבי טלפונים כדי להודיע לכולם שלא להגיע".

כבר בימים האחרונים קיבלו ההורים טלפונים ממוזמנים שחששו להגיע, ונירית עצמה דאגה במשך תקופה ארוכה שמשהו עלול להשתבש. "התפללנו 'רק לא שלג', וכל השבועיים האחרונים היו נעימים ושמחנו, ופתאום בשבוע שעבר התחילו הדיווחים. בעבודה צחקו כי כל הזמן אמרתי להם 'רק שלא יהיה שלג', אמרו שאני הזמנתי את זה".

ההזמנה לאירוע, כבר לא רלוונטית (באדיבות המשפחה)

רועי, הבן הראשון במשפחה שמגיע לגיל מצוות, יחגוג את האירוע ככל הנראה בחודש הבא - בתקווה שיהיה קצת יותר שמשי וחם. "למעט הנזק הכלכלי, רועי עצוב ממה שקרה אבל זה היה הכרחי כי מזג האוויר היה פוגע באירוע", סיפר אביו.

לפניות לכתב: Matanh@ch2news.tv