רק בגלל הרוח: אישה "עפה" ברמת גן

הולכת רגל שחלפה הבוקר באזור הבורסה ברמת גן, הופתעה מעוצמת הרוח העקשנית שנשבה באזור. לאחר מאבק קצר במשב החצוף, נהדפה האישה לאחור והשתטחה על הקרקע. עוברי אורח סייעו לה לעמוד על רגליה, והיא המשיכה בדרכה מבלי שנפגעה

תקרית חריגה תועדה הבוקר (רביעי) ברמת גן, לאחר שיושבי בית קפה באזור הבורסה הבחינו בהולכת רגל שפשוט עפה ברוחות החזקות שנשבו שם.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

בתיעוד שפורסם לראשונה באתר 0404, ניתן לראות כיצד האישה נאבקת במשב רוח חזק במיוחד שהפתיע אותה בזמן שחצתה את המדרכה. שניות ספורות לאחר מכן הכניעה הרוח את הולכת הרגל, שנהדפה בכוח לאחור והשתטחה על המדרכה. מספר עוברי אורח שהבחינו במצוקתה מיהרו לסייע לה. היא לא נזקקה לטיפול רפואי והמשיכה לאחר מכן בדרכה.

אחד מעובדי בית הקפה שהיו עדים למחזה סיפר כי המראות מוכרים. "יצאנו לעזור לה, ואחר כך היא ישבה אצלנו כמה דקות ועלתה למשרד מעלינו - שם היא עובדת", סיפר בר, שעובד בבית הקפה ממנו צולם הסרטון סיפר לחדשות 2 Online. "יש רוחות חזקות באזור הזה, וזו לא הפעם הראשונה שאירוע כזה מתרחש, רק הפעם הוא מתועד".

"ישבנו בבית הקפה וראינו אנשים שמתקשים ללכת ברוח", סיפר אחד מעדי הראייה. "לא רצינו לצאת מבית הקפה, ואז פתאום ראינו אחת מהן מתחילה ללכת אחורה ופשוט עפה אז מיהרנו לכביש". לפי אותו עד ראיה, היא לא היחידה שעפה בשל הרוח בעזה.

הסרטון שהועלה לרשת גרר גל של תגובות מצד אזרחים, שהביעו את חששם מתופעה דומה.