מנהל הספא מדבר: "האנשים האלה היו באחריותי"

גבי שני, שמאושפז עדיין בבית החולים לאחר שנפגע בשריפה שפרצה אמש בספא שבבעלותו במרינה של הרצליה, דוחה את הטענות כי המקום פעל ללא רישיון עסק ומתקשה לעכל את האסון. "בסך הכל אנשים באו ליהנות, לבלות. זו פשוט טראומה"

יממה אחרי השריפה הקטלנית שפרצה בספא הסמוך לקניון ארנה בהרצליה, מאושפז עדיין הבעלים גבי שני בבית החולים ומתקשה להשלים עם תוצאות הלילה הנורא. הוא מכחיש את הטענות שהמקום פעל ללא רישיון עסק והודף החשדות לרשלנות.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

לקוחות הספא נקלעו אתמול בערב למלכודת של עשן ואש, כשנר שהוצב בסאונה גרם להתלקחות המקום. עובדי בנק הפועלים מסניף מונטיפיורי בתל אביב, שהגיעו ליום נופש, נלכדו בפנים יחד עם צוות העובדים.

כוחות הכיבוי חילצו שישה נפגעים, 3 מהם במצב קשה ביותר שנזקקו לפעולות החייאה בשטח, לאחר שסבלו משאיפת עשן קשה. למרות מאמצי ההחייאה נאלצו הכוחות לקבוע את מותו של שלום בסון, מנהל סניף בנק הפועלים ברחוב מונטיפיורי בתל אביב.

אמבלונס מחוץ לספא שנשרף (חדשות 2)

ממיטתו בבית החולים איכילוב, שם הוא מאושפז יחד עם עוד שני נפגעים מהשריפה, מדבר לראשונה בעלי הספא גבי שני על האסון הכבד. "בסך הכל אנשים באו ליום כיף, באו ליהנות, לבלות. זו פשוט טראומה שלא נצליח לשכוח", הוא אומר. "האנשים האלה היו באחריותי, לא משנה מה קרה לי".

"ראיתי שאי אפשר לשלוט על האש"

גבי לא מפסיק לשחזר את רגעי האימה בתוך הספא, רגעים קצרים שנראו לו כמו נצח: "פרצתי פנימה, רצתי לבקרה. חשבתי שזאת אזעקת שווא, רצתי לדלת של הסאונה, ראיתי שהיא בוערת. ראיתי שאי אפשר לשלוט על האש. הספרינקלרים התחילו לעבוד. התחלתי לדפוק על הדלת. ניסיתי לקחת מטף ולשבור איזו דלת שתוציא לדלת האחורית. תפסתי איתי אנשים והוצאתי אותם החוצה".

שלום בסון ז"ל הובא היום למנוחות (חדשות 2)

בבית משפחת בסון התקשו לעכל את מותו של שלום במהלך יום הכיף בספא והופתעו לשמוע שלמקום, כך על פי עיריית הרצליה, לא היה רישיון עסק בתוקף, מאחר שהבעלים לא הציגו אישורים מתאימים מכיבוי האש.

שני דוחה את הטענות ומבקש לשלוח מסר למשפחתו של בסון ז"ל: "כל מה שרציתי זה שהוא יהנה וייצא עם חיוך על הפנים, אני מצטער מעומק לבי".