צפו: מה עשו גורילות בבית קפה בת"א?

עובדי מערכת הביטחון שמוחים על אי קיום הסכמים לטענתם מצד משרד הביטחון, התחפשו לגורילות וישבו הבוקר בבית קפה בתל אביב עם שלטים נגד ראש הממשלה ושר הביטחון. עורך דינם עופר ברטל: "הם חשאיים ואסור להם להיחשף, היו אמורים להעביר להם כספים". עדת ראייה: "הם קראו עיתון ושתו קפה". כך זה נראה

ארבעה מעובדי מערכת הביטחון שלא יכולים להיחשף התחפשו הבוקר לגורילות והתיישבו בבית קפה בלב תל אביב סמוך לבסיס הקריה עם שלטי מחאה: "ביבי ואהוד ברק הסכמים יש לכבד", זאת במחאה לטענתם על התנהלות משרד הביטחון.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק

ה"גורילות" מושכות תשומת לב רבה, אך אנשי בית הקפה לא הצליחו להזיז אותם. "עברתי במקום ופתאום ראיתי אותם -הם נראים ממש כמו גורילות אמיתיות וזה היה מוזר מאוד, הם שתו קפה וקראו עיתון כאילו הכל בסדר", סיפרה עד ראייה לחדשות 2 באינטרנט.

עורך הדין עופר ברטל המייצג אותם, הסביר כי זו הדרך היחידה שלהם להביע מחאה כי אסור להם להפגין או להיות בקשר עם עיתונאים. "אלה עובדים חשאיים שאסור להם להראות את הפנים. במשך תקופה ארוכה משרד הביטחון לא נותן להם את הכספים שהוא היה אמור לתת להם על פי ההסכמים".

בעבר עובדים אלה קיימו מחאה דומה לאחר שהתלבשו לגיבורי על ועמדו מול שערי הקרייה, ולאחר מכן עמדו בנות בביקיני עם שלטים נגד התנהלות משרד הביטחון.

במשרד הביטחון בחרו שלא להגיב לידיעה.