מבצע משטרתי לחילוץ עגל תקוע

ניידת משטרה הגיעה לכביש 40 כדי למנוע מעדר פרות לעלות על הכביש ולסכן נהגים. בהגיעם למקום גילו השוטרים כי אחד העגלים נתקע בין מעקות הבטיחות ללא יכולת תנועה. השוטרים הפשילו שרוולים וחילצו את העגל במו ידיהם

העגל תקוע בין מעקות החילוץ (צילום: דוברות אגף ה�%)

תושיית השוטר הצילה פר צעיר: במרכזיית המשטרה התקבל הבוקר דיווח על בעלי חיים משוטטים סמוך לכביש עוקף באר שבע. שוטר שהגיע למקום הבחין בעגל שנתקע בצד הכביש בלי יכולת לזוז ועזר לו להיחלץ.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

עדרי פרות, כבשים ואפילו גמלים שחוצים את כבישי הדרום הם עניין שבשגרה. לא פעם נהגים מתקשרים למשטרה ומדווחים על הסכנה שבהימצאות בעלי החיים בדרך. גם הבוקר, סמוך לשעה 7:00, קיבלה היחידה הארצית של משטרת התנועה קריאה שגרתית בנוגע לעדר פרות שנמצא בסמוך לכביש עוקף באר שבע בדרך מספר 40.

עדר הפרות וניידת החילוץ (צילום: דוברות אגף ה�%)

כשהשוטרים, רס"ר שי סידקי ופקד יוסי אביטן, הגיעו למקום הם הופתעו לגלות שאחד מהעגלים בעדר לא הצליח לחצות את הכביש ונותר כלוא בין מעקות הבטיחות שבצד הכביש. השוטרים נענו לייללות הפר הצעיר המשווע לעזרה, וחילצו אותו במו ידיהם.

"אנחנו לא פעם מגיעים לכבישים על מנת להרחיק בעלי חיים שמסכנים את משתמשי הדרך", סיפר פקד אביטן לחדשות 2 באינטרנט. "הפעם נדהמנו לראות שעגל היה פשוט תקוע בתוך מעקה הבטיחות. העגל לא הצליח לצאת משם לבדו, אז במו ידינו פשוט הרמנו אותו והוצאנו אותו משם. מיד אחרי החילוץ הוא רץ לאימו שעמדה בסמוך", סיפר השוטר המחלץ.