אדם נהרג וחמישה נפגעו בשריפה בהרצליה

לפחות שישה בני אדם נפגעו הערב בדליקה שפרצה מסיבה שעדיין אינה ברורה בספא בהרצליה, סמוך לקניון ארנה. בבית החולים נקבע מותו של אחד הנפגעים. אישה אחת מאושפזת במצב קשה, מצבם של עוד ארבעה מוגדר כעת קל

שישה בני אדם נפגעו הערב בדליקה שפרצה בספא בהרצליה, בתוך מתחם קניון "ארנה" בעיר. בבית החולים איכילוב, לשם פונו הנפגעים, נקבע מותו של אחד מהם. מצבה של אישה אחת מוגדר כעת קשה, מצבה של אישה נוספת שפונתה במצב קשה התייצב - וכעת מוגדר קל. באירוע נפגעו עוד שלושה אנשים באורח קל. מכבי האש השתלטו על השריפה וכעת נבחנות הנסיבות בהן פרצה. מוקד האש היה ככל הנראה בסאונה.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת  

איציק גרמן, חובש הצלה גוש דן סיפר לחדשות 2 באינטרנט כי "זה קרה בספא של בית מלון, כוחות הכיבוי עמלו קשה מאוד כדי לחלץ את הפצועים דרך חלון המסעדה. על פצועה אחת בוצעה החייאה, מצבה היה אנוש והיא פונתה לבית החולים איכילוב. שתי פצועות נוספות, מחוסרות הכרה, פונו גם הן במצב קשה מאוד לאיכילוב. היו עוד שני פצועים נוספים שמצבם הוגדרו בינוני".

השריפה בהרצליה, הערב (עזרי עמרם)

חלק מהנפגעים הם עובדים של בנק הפועלים, שהגיעו למקום ליום גיבוש. לפחות אחת מהנפגעים עובדת במקום.

עד ראייה לשריפה, אבישי עמר אמר, "אני גר מעל הספא, התחלתי לשמוע צעקות ממש לפני שהתחילו להגיע כל האמבולנסים והכבאיות. הרחתי עשן, ירדתי למטה, ראיתי את האנשים צועקים ומתחילים לברוח. עד מהרה הגיעו כבאיות והתחילו להוציא את האנשים. ראיתי שמוציאים גבר במצב ממש לא טוב".