מחר: שביתת פתע בביטוח לאומי

סניפי המוסד לביטוח לאומי בכל רחבי הארץ יהיו סגורים מחר עקב "שביתת אזהרה" בת יום אחד עליה החליטה היום מועצת עובדי המוסד. "השביתה היא בגיבוי מלא של הסתדרות עובדי המדינה", הבהירו נציגי החברה המוחים נגד תיקוני חקיקה רבים שייגרמו לתוספת עבודה שתגרום לנטל כבד

שביתת פתע, המוסד לביטוח לאומי (חדשות 2)

סניפי המוסד לביטוח לאומי בכל רחבי הארץ יהיו סגורים מחר עקב שביתה פתאומית עליה החליטה היום מועצת עובדי המוסד. העובדים, המוחים על נטל העבודה ועל תנאיהם מכנים את השביתה בשלב זה כ"שביתת אזהרה".

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק

"השביתה, בגיבוי מלא של הסתדרות עובדי המדינה וההסתדרות הכללית, מוכרזת לאחר שהמגעים שהתנהלו בין הצדדים במהלך 12 החודשים האחרונים - מאז פג תוקף הסכם השכר הקיבוצי הענפי - לא הניבו תוצאות כלשהן", נכתב בהודעה לתקשורת מטעם עובדי המוסד.

יושבת ראש הוועד הארצי של עובדי הסניפים בביטוח הלאומי, סימונה סונגו מזרחי, ציינה כי מדובר בשלב זה בשביתת אזהרה בת יום אחד בלבד, אך הבהירה כי אם הנהלת המוסד לא תקדם את המו"מ לשיפור תנאי העבודה יחריפו העובדים את העיצומים כבר בשבוע הבא.

"תיקוני החקיקה הרבים שנוספו במחלקות הבטחת הכנסה, זקנה ושאירים, נכות, ואבטלה יגרמו לתוספת עבודה רבה מאוד שתגרום לנטל כבד מאוד על העובדים הכורעים כבר היום תחת העומס". ציינה סונגו מזרחי.