בגיל 12: ישי עוליאל מרמלה הוכתר לאלוף העולם בטניס

עם תוצאה מדהימה ובהתמודדות שכללה הפסד במערכה אחת בלבד, קטף הטניסאי הצעיר את התואר היוקרתי בתחרות "אורנג' קאפ" שנערכה בפלורידה. הזכייה הישראלית האחרונה בטורניר הייתה אי שם ב-2001, כששחר פאר - אז בתחילת דרכה - גרפה את הניצחון. הערב היא מסרה לו ברכות ואיחולים

ישי עוליאל מרמלה עוד לא חגג בר-מצווה, אבל בגיל 12 הצליח לקטוף את תואר אלוף העולם בטניס לצעירים. עוליאל זכה באליפות "אורנג' קאפ" שנערכה במדינת פלורידה שבארצות הברית, בטורניר מדהים שבמהלכו נחל הפסד רק במערכה אחת. הוא הביס את יריבו מהאי ארובה שבקריביים בשתי מערכות שאותן מסיים בתוצאות 3:6 ו-1:6.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

אם לשפוט לפי קודמתו הישראלית שגרפה את האליפות, נראה כי מצפה לעוליאל עתיד מבטיח: ב-2001 הייתה זו לא אחרת מאשר הטניסאית שחר פאר שזכתה באותה התחרות בדיוק. במרוצת השנים סימנה "אורנג' קאפ" את תחילתה של קריירה מפוארת ללא מעט טניסאים בכירים מרחבי העולם - ובהם, ג'ניפר קפריאטי, אנדי מארי, מוניקה סלש וג'ימי קונורס.

עוליאל, נרגש מהמעמד המרשים שלו זכה, קיבל שבחים גם מפאר עצמה: בגלי צה"ל דווח כי היא בירכה אותו ואמרה - "זה הישג מדהים מכיוון שמדובר בפעם הראשונה שישראלי מוכתר לאלוף העולם בבנים, והוא רק בן 12. פגשתי את ישי לפני כשנה ושמעתי עליו הרבה דברים טובים. אני מקווה שיהיה לו עתיד ורוד".