משפחת אלפרון בשירות המשטרה

בתו של ראש משפחת הפשע המנוח יעקב אלפרון שוטטה יחד עם חבריה בשכונה בהרצליה, כשלפתע הבחינה בתיק שחור ובו מאות דולרים. אלפרון הבת לא היססה ומסרה את התיק לתחנת המשטרה הקרובה. אהובה אלפרון: "לא גידלתי פושעים"

שמותיהם של בני משפחת אלפרון בדרך כלל עולים לכותרות בנסיבות לא מחמיאות במיוחד, אך תקרית שאירעה היום (שלישי) בשכונת צמרות בהרצליה עשויה אולי לשנות את התדמית הבעייתית שדבקה במשפחה.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק

כשטיילה בקניון מצאה בתו של ראש משפחת הפשע המנוח, יעקב אלפרון, תיק ובו כאלף דולרים. חבריה שהיו עמה מרכז הקניות המליצו לה לקחת את הכסף לרשותה, אך אלפרון החליטה לבסוף למסור את התיק עם הכסף לתחנת משטרה סמוכה.

אהובה, אמה ורעייתו של יעקב אלפרון, בירכה על מעשיה של בתה ואמרה לחדשות 2 כי "אף פעם לא אמרו שאנחנו גנבים". אלפרון האם הוסיפה: "אני לא גידלתי פושעים ולא עבריינים. השוטרים הסתכלו עלי כאילו נפלתי מהירח. אמרו לי, 'יותר מחצי שנה אף אחד לא הגיע להשיב אבידה. כל היום מגיעים ואומרים גנבו לי, גנבו לי".

יעקב אלפרון, שנרצח בשנת 2008 באמצעות פיצוץ מטען חבלה שהוצמד למכוניתו, נחשב לאורך השנים לאחד העבריינים הגדולים בישראל. יחד עם אחיו ניסים, ניהל אלפרון את עסקיה של המשפחה. בשבוע שעבר הוגש כתב אישום נגד בנו של אלפרון, דרור, בגין סחיטה באיומים.